Υπηρεσία συντήρησης και λειτουργίας αντλιοστασίων ΔΕ Καρπάθου
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
- Published
- 28 January 2025
- Submission deadline
- 11 March 2025, 14:00
- Estimated value
- €604,839
- Place of performance
- Πηγάδια Καρπάθου Δωδεκάνησα, EL421
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00057410-2025
- Reference
- aec9cca6-eba6-43ea-b7de-9bff546f916a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90481000Explotación de una planta de tratamiento de aguas residuales
- 50800000Servicios varios de reparación y mantenimiento
Description
Το αντικείμενο της σύμβασης αφορά στην παροχή υπηρεσιών λειτουργίας και συντήρησης της εγκατάστασης επεξεργασίας λυμάτων του Δήμου Καρπάθου, καθώς και των οκτώ (8) αντλιοστασίων λυμάτων που καταλήγουν στην εν λόγω Ε.Ε.Λ., συνολικού προϋπολογισμού 750.000,21 € συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α 24% για χρονικό διάστημα τριάντα έξι (36) μηνών.
Award criteria
- Quality — ΟΠΩΣ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΣΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΤΗΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ, η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει της βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής
- Price — ΟΠΩΣ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΣΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΤΗΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ, η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει της βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής
Official publications
- TED · 00057410-2025 · 28 January 2025
- OJS · 19/2025 · 28 January 2025