ΥΠ' ΑΡΙΘΜ 28/2025 Διακήρυξη Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ.
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ - Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ. - Δ/ΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ – Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ & ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
- Published
- 22 September 2025
- Submission deadline
- 21 October 2025, 14:00
- Estimated value
- €419,355
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00616766-2025
- Reference
- 7f7c262a-05fe-46ae-bd8c-a3ec51d5024c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39512000Ropa de cama
Description
Προμήθεια «απαραίτητου υλικοτεχνικού εξοπλισμού» - ΠΡΟ.ΚΕ.ΚΑ.
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Αθλητικά Υποδήματα | 18820000 Calzado deportivo | €80,645 |
| 2 | Αθλητικές Φόρμες | 18230000 Ropa exterior diversa | €80,645 |
| 3 | Είδη άθλησης και ψυχαγωγίας | 37000000 Instrumentos musicales, artículos deportivos, juegos, juguetes, artículos de artesanía, materiales artísticos y accesorios | €40,323 |
| 4 | Είδη ατομικής υγιεινής | 33700000 Productos para la higiene personal | €80,645 |
| 5 | Κλινοσκεπάσματα | 39512000 Ropa de cama | €137,097 |
Official publications
- TED · 00616766-2025 · 22 September 2025
- OJS · 181/2025 · 22 September 2025
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ - Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ. - Δ/ΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ – Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ & ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
- Υπ' αριθ. 9/2026 Διακήρυξη Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ/Υ.Π.τ.Π-«Προμήθεια συστήματος ελέγχου πρόσβασης εισερχόμενων ατόμων-οχημάτων (Access control)»
- Υπ' αριθ 8/2025 Διακήρυξη Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ./Υ.Π.τ.Π.-Ενίσχυση δικτυακής και συστημικής υποδομής διαλειτουργικότητας-Α/Α Ε.ΣΗ.ΔΗ.Σ. 371032
- Υπ' αριθ. 32/2025 Διακήρυξη/Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ.προμήθεια «2.016 αλεξίσφαιρων γιλέκων», στο πλαίσιο της δράσης «Προστατευτικός Εξοπλισμός…
- ΥΠ' ΑΡΙΘΜ 28/2025 Διακήρυξη Γ.Δ.Ο.Υ.Ε.Σ.
- Προμήθεια «εργαστηριακού εξοπλισμού και ειδών πληροφορικής για την αναβάθμιση των συστημάτων διερεύνησης πλαστογραφίας παραχάραξης &…
- Προμήθεια «εργαστηριακού εξοπλισμού και ειδών πληροφορικής για την αναβάθμιση των συστημάτων διερεύνησης πλαστογραφίας παραχάραξης &…
- Προμήθεια «εργαστηριακού εξοπλισμού και ειδών πληροφορικής για την αναβάθμιση των συστημάτων διερεύνησης πλαστογραφίας παραχάραξης &…
- Προμήθεια «εργαστηριακού εξοπλισμού και ειδών πληροφορικής για την αναβάθμιση των συστημάτων διερεύνησης πλαστογραφίας παραχάραξης &…
- Προμήθεια «εργαστηριακού εξοπλισμού και ειδών πληροφορικής για την αναβάθμιση των συστημάτων διερεύνησης πλαστογραφίας παραχάραξης &…
- Προμήθεια «εργαστηριακού εξοπλισμού και ειδών πληροφορικής για την αναβάθμιση των συστημάτων διερεύνησης πλαστογραφίας παραχάραξης &…