«ΥΓΡΟ ΟΞΥΓΟΝΟ ΓΙΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΙΚΗ ΧΡΗΣΗ»
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΠΑ.Γ.Ν.Η.)
- Published
- 30 April 2024
- Submission deadline
- 10 June 2024, 15:00
- Estimated value
- €806,452
- Place of performance
- ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ, EL431
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00256749-2024
- Reference
- 08c96c90-6809-46af-a350-a2341179104a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24111500Gases medicinales
Description
«ΥΓΡΟ ΟΞΥΓΟΝΟ ΓΙΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΙΚΗ ΧΡΗΣΗ»
Official publications
- TED · 00256749-2024 · 30 April 2024
- OJS · 85/2024 · 30 April 2024
Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΠΑ.Γ.Ν.Η.)
- ΣΥΡΙΓΓΕΣ
- ΡΑΜΜΑΤΑ 47/24
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 23/23 ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΩΝ ΝΕΥΡΟΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ (CPV 33124210-0) ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ…
- ΡΑΜΜΑΤΑ 47/24
- ΣΥΡΙΓΓΕΣ
- ΟΠΩΡΟΚΗΠΕΥΤΙΚΑ 45/24
- ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΔΙΕΘΝΗΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ "ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΕΣ"
- «ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΦΥΛΑΞΗΣ» με αρ. διακ. 34/24
- ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑΚΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ
- «ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΤΗΡΙΟΥ 24/24»