ΡΑΜΜΑΤΑ 47/24
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΠΑ.Γ.Ν.Η.)
- Published
- 25 November 2024
- Submission deadline
- 15 January 2025, 15:00
- Estimated value
- €353,135
- Place of performance
- EL431
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00717587-2024
- Reference
- f44a8a75-bc6d-4081-8385-b0376bb0c4fe
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141126Ligaduras
Description
ΡΑΜΜΑΤΑ 47/24
Official publications
- TED · 00717587-2024 · 25 November 2024
- OJS · 229/2024 · 25 November 2024
Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΠΑ.Γ.Ν.Η.)
- ΣΥΡΙΓΓΕΣ
- ΡΑΜΜΑΤΑ 47/24
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 23/23 ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΩΝ ΝΕΥΡΟΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ (CPV 33124210-0) ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ…
- ΣΥΡΙΓΓΕΣ
- ΟΠΩΡΟΚΗΠΕΥΤΙΚΑ 45/24
- ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΔΙΕΘΝΗΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ "ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΕΣ"
- «ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΦΥΛΑΞΗΣ» με αρ. διακ. 34/24
- ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑΚΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ
- «ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΤΗΡΙΟΥ 24/24»
- «ΥΓΡΟ ΟΞΥΓΟΝΟ ΓΙΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΙΚΗ ΧΡΗΣΗ»