„Възстановяване на проектните параметри на кейови стени по терминали и пирс, пристанищен терминал Варна-изток“
Buyer: Държавно предприятие "ПРИСТАНИЩНА ИНФРАСТРУКТУРА"
- Published
- 21 July 2025
- Submission deadline
- 22 August 2025, 23:59
- Estimated value
- 4,000,000 лв.
- Place of performance
- Варна, BG331
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00473771-2025
- Reference
- 47e5d4bf-3316-4313-b5ad-78474697557f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45000000Trabajos de construcción
- 45240000Trabajos de construcción para proyectos hidráulicos
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка е избор на изпълнител на СМР за „Възстановяване на проектните параметри на кейови стени по терминали и пирс, пристанищен терминал Варна-изток“. ВЪЗСТАНОВИТЕЛНИТЕ ДЕЙНОСТИ обхващат следните видове работи: Възстановяване на вертикални бетонови повърхности над вода. Последователност на изпълнение на възстановителните работи: • Очукване на нарушената повърхност до здрав бетон, разкриване на армировката на дължина, достатъчна за снаждане с новата армировка и отстраняване на отпадъците. • Почистване на повърхностите с хидробластер – налягане 15 МРа. • Монтиране на анкери (дюбели), по 5 броя/m2, с диаметър 12 mm, от стомана В500 (БДС 9252), дълбочина на закотвяне 15 cm. Замонолитването им се извършва с епоксиден състав, предназначен за закотвяне на анкери. Диаметър на анкерните дупки – 14 mm, дълбочина – 16 cm. • Почистване на повърхностите с напорна водна струя под налягане 0.4÷0.6 МРа – извършва се не по-рано от 6 часа след монтажа на анкерите. • Монтиране на нова армировка. При монтажа да се гарантира бетоново покритие минимум 5 cm. Новата армировка се състои от основна и допълнителна, стомана клас В500 (БДС 9252). Основната армировка се и…
Award criteria
- Quality — Подпоказател Т1 – Срок за изпълнение на поръчката - максимален брой 5 точки; Оценките на участниците по показателя се изчисляват по формулата: Т1 (точки) = 5 х (Т1min / Т1i), където: - Т1min е…
- Quality — По подпоказателя комисията ще оценява нивото на обосновката в представената техническа оферта на участника, с цел представяне на достатъчно данни, информация и документи, от които да се доказва…
- Price — Оценките на участниците по показателя ЦО се изчисляват по формулата: ЦО (точки) = 60 х (ЦОmin / ЦОi), където: - ЦОmin е най-ниската предложена цена; - ЦОi е предлагана цена от съответния…
Official publications
- TED · 00473771-2025 · 21 July 2025
- OJS · 137/2025 · 21 July 2025
Other tenders from Държавно предприятие "ПРИСТАНИЩНА ИНФРАСТРУКТУРА"
- „Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на един брой мобилна система за управление на баластни води, като алтернатива на корабното…
- „Рехабилитация на настилки по открити площи в Обособена зона Русе-изток“
- Ремонт на Естакада № 1 и Естакада № 2, пристанищен терминал Бургас-Запад, по две обособени позиции
- „Доставка на нови пластмасови буйове за обезпечаване на СНО в обхвата на действие на Клон-ТП „Пристанище Бургас“
- „Надграждане на функционалностите и обхвата на обработваните данни на информационната система „Национален център за електронен…
- „Надграждане на функционалностите и обхвата на обработваните данни на информационната система „Национален център за електронен…
- „Възстановяване на проектните параметри на кейови стени по терминали и пирс, пристанищен терминал Варна-изток“
- „Обновяване и оптимизиране на Географската информационна система за управление на пристанищната инфраструктура“
- Премахване на "Магазия 7", терминал „Бургас Изток – 1”
- „Модернизация на съществуващата в Държавно предприятие „Пристанищна инфраструктура“ (ДППИ) интегрирана информационна система (ИИС) – SAP…