El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Works

Ремонт на Естакада № 1 и Естакада № 2, пристанищен терминал Бургас-Запад, по две обособени позиции

Buyer: Държавно предприятие "ПРИСТАНИЩНА ИНФРАСТРУКТУРА"

Published
31 December 2025
Submission deadline
28 January 2026, 23:59
Estimated value
12,491,010 лв.
Place of performance
BG341
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00870331-2025
Reference
4ce57924-8b6a-4b51-9a4b-8a4e54bc9534
Official source
Official source

CPV codes

Description

Предмета на обществената поръчкаeразделен в двеобособени позиции : „Ремонт на Естакада № 1 и Естакада № 2, пристанищен терминал Бургас-Запад, по две обособени позиции”:  ОП 1: Ремонт на Естакада № 1  ОП2: Ремонт на Естакада № 2 Предмет на настоящата обществена поръчка е извършване на ремонт на Естакада № 1 и Естакада № 2 на пристанищен терминал Бургас-Запад, включваща възстановяване дилатационните фуги, хидроизолацията, асфалтовата настилка и конструкцията , с цел осигуряване на носимоспособността и дълготрайността на съоръженията при експлоатация,  както и нормално и безопасно движение по тях. Изпълнителят по обекта на поръчката ще има ангажименти, произтичащи от ЗУТ и в съответствие с всички други нормативни актове, регламентиращи особеностите и задълженията в дейността му с оглед спецификата на строителството при реализацията на проекта. Предметът на обществената поръчка е подробно описан в Техническата спецификация.

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Ремонт на Естакада № 1
BG341
45220000 Obras de ingeniería y trabajos de construcción 6,730,838 лв.
2 Ремонт на Естакада № 2
BG341
45220000 Obras de ingeniería y trabajos de construcción 5,760,172 лв.

Award criteria

Official publications

Other tenders from Държавно предприятие "ПРИСТАНИЩНА ИНФРАСТРУКТУРА"