Vzdrževanje zunanjih površin za obdobje 42 mesecev
Buyer: Univerzitetna psihiatrična klinika Ljubljana
- Published
- 28 October 2024
- Submission deadline
- 25 November 2024, 10:00
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00653811-2024
- Reference
- 9e3a3042-e43e-46be-af7b-794d4e60ec1d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 77300000Servicios hortícolas
Description
V skladu z določili 31. člena ZJN-3 gre za pridržano javno naročilo, in sicer naročnik k oddaji ponudbe vabil le invalidska podjetja in zaposlitvene centre, kot jih določa zakon, ki ureja zaposlitveno rehabilitacijo in zaposlovanje invalidov. Navedeni status je zahtevan tudi za partnerje in podizvajalce. Naročnik bo z izbranim ponudnikom sklenil okvirni sporazum za obdobje 42 mesecev. Predmet javnega naročila so storitve vzdrževanja zunanjih površin. Pri izvedbi mora izvajalec upoštevati Uredbo o zelenem javnem naročanju (Uradni list RS, št. 51/17, 64/19, 121/21 in 132/23; v nadaljevanju Uredba), skladno z 20. točko prvega odstavka 4. člena v delu, ki se nanaša na opremo in stroje s katerimi se izvajajo storitve, kot je zahtevano v specifikacijah.
Award criteria
- Price — Razvidno iz razpisne dokumentacije.
Official publications
- TED · 00653811-2024 · 28 October 2024
- OJS · 210/2024 · 28 October 2024
Other tenders from Univerzitetna psihiatrična klinika Ljubljana
- Zavarovanje poklicne odgovornosti za obdobje štirih let
- Premoženjsko zavarovanje in zavarovanje odgovornosti za obdobje štirih let
- Izdelava projektno tehnične dokumentacije DGD/PZI za gradnjo novega Urgentnega bloka z arhivi v UPK Ljubljana
- Dobava živil
- Vzdrževanje bolnišničnih postelj Hill-Rom
- Dobava živil za obdobje štirih let
- Dobava živil
- Vzdrževanje bolnišničnih postelj Hill-Rom
- Dobava živil za obdobje štirih let
- Gradnja urgentnega bloka z arhivi