Dobava živil
Buyer: Univerzitetna psihiatrična klinika Ljubljana
- Published
- 4 August 2025
- Estimated value
- €181,373
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00509043-2025
- Reference
- 55ea114d-abc5-4f31-adbd-3f0f2bfac8ba
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
Predmet okvirnega sporazuma je sukcesivna dobava živil za naročnika za obdobje od sklenitve okvirnega sporazuma do 22. 2. 2029. Javno naročilo je razdeljeno na več sklopov (gre za neoddane sklope na podlagi prej izvedenega javnega naročila po odprtem postopku).
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | SKLOP 1: Zamrznjeni izdelki iz testa | 15896000 Productos congelados | €106,041 |
| 2 | SKLOP 2: Zamrznjeni vegetarijanski in veganski izdelki | 15800000 Productos alimenticios diversos | €41,274 |
| 3 | SKLOP 3: Sveži vegetarijanski izdelki | 15800000 Productos alimenticios diversos | €24,026 |
| 4 | SKLOP 4: Artikli za dietno prehrano | 15800000 Productos alimenticios diversos | €4,995 |
| 5 | SKLOP 5: Artikli za dietno prehrano – Nizko beljakovinski izdelki | 15800000 Productos alimenticios diversos | €727 |
Award criteria
- Quality — Razvidno iz razpisne dokumentacije.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| FINE CULINAR, proizvodnja, trgovina, svetovanje, d.o.o. | €109,071 | — |
| FINE CULINAR, proizvodnja, trgovina, svetovanje, d.o.o. | €42,453 | — |
| FINE CULINAR, proizvodnja, trgovina, svetovanje, d.o.o. | €24,026 | — |
| GASTRO KAVA, družba za trgovino in storitve, d. o. o. | €5,137 | — |
| PODRAVKA trgovsko podjetje, d.o.o. Ljubljana | €5,137 | — |
| SMD, trgovina in proizvodnja, d.o.o. | €5,137 | — |
| MLINOTEST Živilska industrija d.d. | €5,137 | — |
Official publications
- TED · 00509043-2025 · 4 August 2025
- OJS · 147/2025 · 4 August 2025
Other tenders from Univerzitetna psihiatrična klinika Ljubljana
- Zavarovanje poklicne odgovornosti za obdobje štirih let
- Premoženjsko zavarovanje in zavarovanje odgovornosti za obdobje štirih let
- Izdelava projektno tehnične dokumentacije DGD/PZI za gradnjo novega Urgentnega bloka z arhivi v UPK Ljubljana
- Vzdrževanje bolnišničnih postelj Hill-Rom
- Dobava živil za obdobje štirih let
- Dobava živil
- Vzdrževanje bolnišničnih postelj Hill-Rom
- Dobava živil za obdobje štirih let
- Gradnja urgentnega bloka z arhivi
- Dobava sanitetnega materiala za obdobje štirih let