Vzdrževanje sterilizatorjev
Buyer: UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER MARIBOR
- Published
- 25 September 2024
- Submission deadline
- 23 October 2024, 12:00
- Place of performance
- SI032
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00577370-2024
- Reference
- 1badb4e6-b3a5-4c5e-a7e7-68b1c734ae4a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50400000Servicios de reparación y mantenimiento de equipo médico y de precisión
Description
VZDRŽEVANJE STERILIZATORJEV Javno naročilo je razdeljeno na dva (2) sklopa: SKLOP 1 Vzdrževanje sterilizatorjev Stiefenhofer SKLOP 2 Vzdrževanje sterilizatorjev Getinge
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Vzdrževanje sterilizatorjev Stiefenhofer | 50400000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipo médico y de precisión | — |
| 2 | Vzdrževanje sterilizatorjev Getinge | 50400000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipo médico y de precisión | — |
Award criteria
- Price — Merilo, ki bo uporabljeno pri izbiri najugodnejšega ponudnika: • najnižja končna ponudbena vrednost za posamezni sklop v EUR brez DDV.
Official publications
- TED · 00577370-2024 · 25 September 2024
- OJS · 187/2024 · 25 September 2024
Other tenders from UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER MARIBOR
- POTROŠNI MATERIAL ZA ARTROSKOPIJE
- NABAVA ČITALCA ZA MIKROMREŽE IN SEKVENATORJA ZA GENOMSKE ANALIZE Z VZDRŽEVANJEM IN POTROŠNIM MATERIALOM
- Odstranjevanje in obdelava odpadkov
- POTROŠNI MATERIAL ZA ARTROSKOPIJE
- Dodatni material za popravila in vzdrževanje - ponovitev
- PRIPRAVA IN PORCIONIRANJE GOTOVIH OBROKOV HRANE ZA PACIENTE NEGOVALNE BOLNIŠNICE UKC MARIBOR NA LOKACIJI POHORJA, KI SE IZVAJAJO NA OKOLJU…
- Dobava pralnih sredstev - okolju prijazni detergenti za pranje perila
- Genomsko testiranje za odločitev o zdravljenju s kemoterapijo pri bolnicah z zgodnjim rakom dojke za premenopavzalne bolnice in za bolnice…
- POTROŠNI MATERIAL ZA RAZŠIRJENO SPREMLJANJE VITALNIH FUNKCIJ
- Zakup licenc PALO ALTO