Odstranjevanje in obdelava odpadkov
Buyer: UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER MARIBOR
- Published
- 31 August 2026
- Submission deadline
- 28 September 2026, 12:00
- Place of performance
- SI032
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00599657-2026
- Reference
- b57d1325-a6d7-4fff-b8c6-06c5eeed833c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90510000Eliminación y tratamiento de desperdicios
Description
Predmet javnega naročila je storitev zbiranja, prevoza, prevzema in obdelave odpadkov. Javno naročilo je razdeljeno na sledeče sklope: Sklop 1: RTG filmi Sklop 2: Odpadna embalaža Sklop 3: Embalaža, ki vsebuje ostanke nevarnih snovi ali je onesnažena z nevarnimi snovmi Sklop 4: Doze pod pritiskom Sklop 5: Patološki odpadki Sklop 6: Infektivni odpadki Sklop 7: Nenevarni odpadki iz zdravstva Sklop 8: Odpadne kemikalije Sklop 9: Citostatični odpadki Sklop 10. Kuhinjski odpadki Sklop 11: Odpadki iz čistilnih naprav Sklop 12: Odpadki iz priprave vode za industrijsko rabo Sklop 13: Mešanice masti in olj iz maščobolovilcev Sklop 14: Odpadki, ki vsebujejo zaupne dokumente in osebne podatke pacientov Sklop 15: Odpadni tekstil Sklop 16: Odpadne baterije Sklop 17: Kovine Sklop 18: Kosovni odpadki Sklop 19: Uničevanje zaupnih dokumentov in elektronskih nosilcev podatkov
Lots (19)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | RTG filmi | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
| 2 | Odpadna embalaža | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
| 3 | Embalaža, ki vsebuje ostanke nevarnih snovi ali je onesnažena z nevarnimi snovmi | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
| 4 | Doze pod pritiskom | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
| 5 | Patološki odpadki | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
| 6 | Infektivni odpadki | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
| 7 | Nenevarni odpadki iz zdravstva | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
| 8 | Odpadne kemikalije | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
| 9 | Citostatični odpadki | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
| 10 | Kuhinjski odpadki | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
| 11 | Odpadki iz čistilnih naprav | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
| 12 | Odpadki iz priprave vode za industrijsko rabo | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
| 13 | Mešanice masti in olj iz maščobolovilcev | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
| 14 | Odpadki, ki vsebujejo zaupne dokumente in osebne podatke pacientov | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
| 15 | Odpadni tekstil | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
| 16 | Odpadne baterije | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
| 17 | Kovine | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
| 18 | Kosovni odpadki | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
| 19 | Uničevanje zaupnih dokumentov in elektronskih nosilcev podatkov | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
Award criteria
- Price — • najnižja končna ponudbena vrednost za posamezni sklop brez DDV
- Price — • najnižja končna ponudbena vrednost za posamezni sklop brez DDV
- Price — • najnižja končna ponudbena vrednost za posamezni sklop brez DDV
- Price — • najnižja končna ponudbena vrednost za posamezni sklop brez DDV
- Price — • najnižja končna ponudbena vrednost za posamezni sklop brez DDV
- Price — • najnižja končna ponudbena vrednost za posamezni sklop brez DDV
- Price — • najnižja končna ponudbena vrednost za posamezni sklop brez DDV
- Price — • najnižja končna ponudbena vrednost za posamezni sklop brez DDV
- Price — • najnižja končna ponudbena vrednost za posamezni sklop brez DDV
- Price — • najnižja končna ponudbena vrednost za posamezni sklop brez DDV
- Price — • najnižja končna ponudbena vrednost za posamezni sklop brez DDV
- Price — • najnižja končna ponudbena vrednost za posamezni sklop brez DDV
Official publications
- TED · 00599657-2026 · 31 August 2026
- OJS · 167/2026 · 31 August 2026
Other tenders from UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER MARIBOR
- POTROŠNI MATERIAL ZA ARTROSKOPIJE
- NABAVA ČITALCA ZA MIKROMREŽE IN SEKVENATORJA ZA GENOMSKE ANALIZE Z VZDRŽEVANJEM IN POTROŠNIM MATERIALOM
- POTROŠNI MATERIAL ZA ARTROSKOPIJE
- Dodatni material za popravila in vzdrževanje - ponovitev
- PRIPRAVA IN PORCIONIRANJE GOTOVIH OBROKOV HRANE ZA PACIENTE NEGOVALNE BOLNIŠNICE UKC MARIBOR NA LOKACIJI POHORJA, KI SE IZVAJAJO NA OKOLJU…
- Dobava pralnih sredstev - okolju prijazni detergenti za pranje perila
- Genomsko testiranje za odločitev o zdravljenju s kemoterapijo pri bolnicah z zgodnjim rakom dojke za premenopavzalne bolnice in za bolnice…
- POTROŠNI MATERIAL ZA RAZŠIRJENO SPREMLJANJE VITALNIH FUNKCIJ
- Zakup licenc PALO ALTO
- Vzdrževanje medicinske opreme proizvajalca Carl Zeiss