Vzdrževanje in menjava obtočnih črpalk - ponovitev
Buyer: UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER MARIBOR
- Published
- 23 October 2025
- Submission deadline
- 21 November 2025, 09:00
- Place of performance
- SI032
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00698944-2025
- Reference
- 3312dec8-dd05-4da2-8c4d-2cd3c1c7d1dc
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50511000Servicios de reparación y mantenimiento de bombas
Description
Predmet javnega naročila je izvajanje storitev korektivnega vzdrževanja črpalk ter menjave črpalk. Javno naročilo je razdeljeno na naslednja podsklopa: Podsklop 1 Menjava črpalk, Podsklop 2 Korektivno vzdrževanje črpalk. Ponudniki morajo oddati ponudbo za oba podsklopa. Predmet tega javnega naročila je tudi dobava vseh rezervnih delov in potrošnega materiala potrebnega za izvajanje storitev iz prvega odstavka.
Award criteria
- Price — Merilo, ki bo uporabljeno pri izbiri najugodnejšega ponudnika: • najnižja končna vrednost ponudbe v EUR brez DDV.
Official publications
- TED · 00698944-2025 · 23 October 2025
- OJS · 204/2025 · 23 October 2025
Other tenders from UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER MARIBOR
- POTROŠNI MATERIAL ZA ARTROSKOPIJE
- NABAVA ČITALCA ZA MIKROMREŽE IN SEKVENATORJA ZA GENOMSKE ANALIZE Z VZDRŽEVANJEM IN POTROŠNIM MATERIALOM
- Odstranjevanje in obdelava odpadkov
- POTROŠNI MATERIAL ZA ARTROSKOPIJE
- Dodatni material za popravila in vzdrževanje - ponovitev
- PRIPRAVA IN PORCIONIRANJE GOTOVIH OBROKOV HRANE ZA PACIENTE NEGOVALNE BOLNIŠNICE UKC MARIBOR NA LOKACIJI POHORJA, KI SE IZVAJAJO NA OKOLJU…
- Dobava pralnih sredstev - okolju prijazni detergenti za pranje perila
- Genomsko testiranje za odločitev o zdravljenju s kemoterapijo pri bolnicah z zgodnjim rakom dojke za premenopavzalne bolnice in za bolnice…
- POTROŠNI MATERIAL ZA RAZŠIRJENO SPREMLJANJE VITALNIH FUNKCIJ
- Zakup licenc PALO ALTO