Výkon činnosti stavebného dozoru investora
- Published
- 23 December 2025
- Estimated value
- €43,750
- Place of performance
- SK032
- Procedure
- Restricted procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00856960-2025
- Reference
- 94963f90-1e21-459f-bd50-2363f8536ad6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71315300Servicios de planimetría de edificios
- 71520000Servicios de supervisión de obras
- 71521000Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra
Description
Predmetom verejného obstarávania je poskytnutie služby, konkrétne ide o vykonávanie činností súvisiacich s výkonom stavebno – technického dozoru pre potreby verejného obstarávateľa ako objednávateľa stavebných prác v zmysle prílohy č. 2 k SP Zmluva o výkone stavebného dozoru týchto súťažných podkladov pre stavbu s názvom: „Rekonštrukcia cesty a mostov II/527 Veľký Krtíš - Sucháň, kumulatívne staničenie km 48,947 - 67,587; V. etapa; úsek 2. a úsek 3“. Zhotoviteľ stavby bude vybraný na základe výsledku verejnej súťaže s názvom: „Rekonštrukcia cesty a mostov II/527 Veľký Krtíš - Sucháň, kumulatívne staničenie km 48,947 - 67,587; V. etapa; úsek 2. a úsek 3“, ktorá bola vyhlásená vo Vestníku verejného obstarávania č. 203/2025 dňa 08.10.2025 pod zn. oznámenia 16038 - MSP a v Úradnom Vestníku EÚ OJ S 192/2025 - 07.10.2025, č. 656737-2025. Súťažné podklady vrátane projektovej dokumentácie k zákazke s názvom: „Rekonštrukcia cesty a mostov II/527 Veľký Krtíš - Sucháň, kumulatívne staničenie km 48,947 - 67,587; V. etapa; úsek 2. a úsek 3“ sú zverejnené na nasledovnej URL adrese elektronického systému JOSEPHINE: JOSEPHINE - Rekonštrukcia cesty a mostov II/527 Veľký Krtíš - Sucháň, kumula…
Award criteria
- Price — Najnižšia celková cena súboru kompletných služieb vyjadrená v EUR s DPH/Najnižšia celková cena kompletných služieb vyjadrená v EUR s DPH podľa typu Výzvy.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| NoPe PLUS s. r. o. | €10,875 | — |
Official publications
- TED · 00856960-2025 · 23 December 2025
- OJS · 247/2025 · 23 December 2025