El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union ServicesFramework agreementEU-funded

VV 011-24 Nabava usluga financijskih posrednika u implementaciji financijskih instrumenata iz EFRR-a „Krediti za energetsku učinkovitost poduzetnika“

Buyer: HBOR

Published
27 December 2024
Submission deadline
15 January 2025, 14:00
Estimated value
€12,500,000
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00795990-2024
Reference
2b700d41-1ffc-42cb-8abc-9d5c11e16d94
Official source
Official source

CPV codes

Description

Predmet javne nabave su usluge Financijskih posrednika za provedbu Financijskog instrumenta koji se uvodi u okviru Programa Konkurentnost i kohezija 2021. - 2027., odnosno usluge ponuditelja koji će potpisom Ugovora o javnoj nabavi s Naručiteljem za svaku Grupu predmeta nabave obnašati uloge Financijskih posrednika čime će im Naručitelj staviti na raspolaganje Sredstva Europskog fonda za regionalni razvoj za ugovaranje Kredita s Krajnjim primateljima, za dugoročne investicijske kredite. Detaljan opis predmeta nabave s tehničkim specifikacijama Financijskog instrumenta i posebnim uvjetima za izvršenje Ugovora o javnoj nabavi, nalazi se u dokumentu naziva "Opis predmeta nabave i tehničke specifikacije Financijskog instrumenta" koji je Prilog 1. Dokumentacije o nabavi.

Lots (5)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 1. grupa predmeta nabave kojoj pripada Kvota odnosno sredstva iz Europskog fonda za regionalni razvoj u iznosu od 40.000.000,00 EUR
HR050
66110000 Servicios bancarios €4,000,000
2 2. grupa predmeta nabave kojoj pripada Kvota odnosno sredstva iz Europskog fonda za regionalni razvoj u iznosu od 35.000.000,00 EUR
HR050
66110000 Servicios bancarios €3,500,000
3 3. grupa predmeta nabave kojoj pripada Kvota odnosno sredstva iz Europskog fonda za regionalni razvoj u iznosu od 25.000.000,00 EUR
HR050
66110000 Servicios bancarios €2,500,000
4 4. grupa predmeta nabave kojoj pripada Kvota odnosno sredstva iz Europskog fonda za regionalni razvoj u iznosu od 15.000.000,00 EUR
HR050
66110000 Servicios bancarios €1,500,000
5 5. grupa predmeta nabave kojoj pripada Kvota odnosno sredstva iz Europskog fonda za regionalni razvoj u iznosu od 10.000.000,00 EUR
HR050
66110000 Servicios bancarios €1,000,000

Award criteria

Official publications