El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union ServicesFramework agreement

VV 009-24 Nabava usluga čuvanja poslovnih objekata HBOR-a i ostalih nekretnina u vlasništvu HBOR-a - I. i II. grupa predmeta nabave

Buyer: HBOR

Published
19 November 2024
Submission deadline
29 November 2024, 14:00
Estimated value
€350,400
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00703201-2024
Reference
c1e65838-7ee7-4d1b-89f1-2a61237a0b3d
Official source
Official source

CPV codes

Description

Nabava usluga čuvanja poslovnih objekata i ostalih nekretnina u vlasništvu Hrvatske banke za obnovu i razvitak, podijeljena u dvije Grupe predmeta: I. i II. grupa predmeta nabave, za ukupno razdoblje od 24 mjeseca od dana stupanja na snagu ugovora o javnoj nabavi zaključenog u svakoj Grupi predmeta nabave. Zbog tehničke nemogućnosti upisa cjelokupnog teksta u ovo polje opis predmeta nabave nalazi se u posebnom prilogu broj 1 naziva "Opis i tehnička specifikacija predmeta nabave".

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Nabava usluga čuvanja poslovnih objekata HBOR-a – I. Grupa predmeta nabave
HR050
79713000 Servicios de guardias de seguridad €320,000
2 Nabava usluga čuvanja ostalih nekretnina u vlasništvu HBOR-a – II. Grupa predmeta nabave
HR050
79713000 Servicios de guardias de seguridad €30,400

Award criteria

Official publications