Vozila za hitnu medicinsku službu
- Published
- 12 May 2025
- Submission deadline
- 28 May 2025, 12:00
- Estimated value
- €426,000
- Place of performance
- HR032
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00301244-2025
- Reference
- 8cedb42b-346c-4b18-a334-7b161b21aef2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34114122Vehículos para transporte de pacientes
Description
Ovim otvorenim postupkom javne nabave nabavljaju se vozila za hitnu medicinsku službu (HMS) za potrebe naručitelja prema planiranim količinama, tehničkoj specifikaciji i troškovniku koji je sastavni dio dokumentacije o nabavi. Predmet nabave uključuje nabavu i isporuku vozila za hitnu medicinsku službu (HMS) - na pogon 4x4.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Maksimalni broj bodova dodijelit će se ponudi u kojoj je iskazan najkraći rok isporuke. Ovisno o roku isporuke ostale ponude će dobiti manji broj bodova kako slijedi: • isporuka u roku od 210 dana…
Official publications
- TED · 00301244-2025 · 12 May 2025
- OJS · 90/2025 · 12 May 2025
Other tenders from Zavod za hitnu medicinu Ličko-senjske županije
- Vozila za izvanbolničku hitnu medicinsku službu
- Vozila za izvanbolničku hitnu medicinsku službu
- Nabava goriva
- Vozila za izvanbolničku hitnu medicinsku službu
- Održavanje prijevoznih sredstava
- Nabava goriva
- Održavanje prijevoznih sredstava
- Vozila za sanitetski prijevoz
- Vozila za hitnu medicinsku službu
- Vozila za hitnu medicinsku službu