Villamos energia beszerzés 2025 évre
Buyer: Vecsés Város Önkormányzata
- Published
- 7 November 2024
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00680189-2024
- Reference
- cdae42a1-2bb3-42a6-8667-237fa8ed02a0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
Description
Az ajánlati felhívás I.1) pontjában felsorolt Ajánlatkérők tekintetében Közbeszerzési dokumentációban megjelölt fogyasztási helyek vonatkozásában a magyar villamosenergia-átviteli hálózaton folyamatosan rendelkezésre álló, a fogyasztási helyek csatlakozási jellemzőinek megfelelő minőségű, általános (intézményi) és közvilágítási felhasználási célú villamos energia beszerzése (kereskedelmi jogviszonyban való megvásárlása) összesen 1 661 430 kWh mennyiségű villamos energia (Szerződött mennyiség) beszerzése céljából, 2025. 01. 01. (00:00) - 2025. 12. 31. (24:00) időszakra vonatkozóan, menetrend adási kötelezettség nélküli teljes ellátásalapú villamos energia adásvételi szerződés keretében, amely magában foglalja a rendszerhasználati díjak elszámolását. A Közbeszerzési dokumentációban részletezett mennyiségtől + 30%-os eltérés lehetséges. Fogyasztási helyek adatai és a mennyiségek részletesen a Közbeszerzési dokumentációban.
Award criteria
- Price — „Villamos energia egységára” (nettó Ft/kWh)
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| E2 Hungary Energiakereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság | — | — |
| MVM Next Energiakereskedelmi Zrt. | — | — |
Official publications
- TED · 00680189-2024 · 7 November 2024
- OJS · 217/2024 · 7 November 2024