Földgáz beszerzés 2024/2025 gázévre
Buyer: Vecsés Város Önkormányzata
- Published
- 26 July 2024
- Submission deadline
- 26 August 2024, 12:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00449116-2024
- Reference
- a546e391-446c-482f-a465-9f4d3445671a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09123000Gas natural
Description
Az ajánlati felhívás I.1 pontjában felsorolt ajánlatkérők tekintetében a Közbeszerzési dokumentációban felsorolt fogyasztási helyek vonatkozásában teljes ellátás alapú földgáz-kereskedelmi szerződés keretében földgáz beszerzése. Részletesen a Közbeszerzési dokumentációban
Award criteria
- Price — Teljes költség (nettó forint)
Official publications
- TED · 00449116-2024 · 26 July 2024
- OJS · 145/2024 · 26 July 2024