Vesz.hulladék elszáll.,Vesz.hulladéktárolók besz.
Buyer: Gottsegen György Országos Kardiovaszkuláris Intézet
- Published
- 31 July 2025
- Submission deadline
- 1 September 2025, 15:00
- Place of performance
- Budapest, HU110
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00502058-2025
- Reference
- 2bb62764-a738-4416-b1b1-a4f9c1546b04
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90524400Recogida, transporte y eliminación de desechos hospitalarios
Description
Veszélyes hulladéktárolók beszerzése, valamint veszélyes hulladék elszállítása és ártalmatlanítása Gottsegen György Országos Kardiovaszkuláris Intézet és a Balatonfüredi Állami Szívkórház részére az alábbi részek szerint: 1. rész: Veszélyes hulladéktárolók beszerzése, 2. rész: Veszélyes hulladékok elszállítása és megsemmisítése 3. rész: Veszélyes hulladékgyűjtő zsákok beszerzése 4. rész: Veszélyes hulladékgyűjtő eszközök beszerzése 5. rész: Veszélyes hulladéktárolók beszerzése a Balatonfüredi Állami Szívkórház részére 6. rész: Veszélyes hulladékok elszállítása és megsemmisítése a Balatonfüredi Állami Szívkórház részére 7. rész: Veszélyes hulladékgyűjtő zsákok beszerzése a Balatonfüredi Állami Szívkórház részére a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki Leírásban és a szerződéstervezetben részletesen meghatározottak szerint. Amennyiben az adott részben több termék szerepel, úgy a részben szereplő összes termékre ajánlatot kell tenni. Ajánlatkérő valamennyi részben a teljesítés során az ajánlati felhívásban részenként külön-külön előírt keretösszeg 70%-ának megfelelő érték szerinti megrendelésre vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő a teljesítés során az adott részben e…
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Veszélyes hulladéktárolók beszerzése | 34928480 Contenedores y cubos de residuos y basura | — |
| 2 | Veszélyes hulladékok elszállítása és megsemmisítés | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
| 3 | Veszélyes hulladékgyűjtő zsákok beszerzése | 19640000 Sacos y bolsas de polietileno para residuos | — |
| 4 | Veszélyes hulladékgyűjtő eszközök beszerzése | 44619000 Otros recipientes | — |
| 5 | Vesz.hull.tár.besz.Balatonfüredi Állami Szívkórház | 34928480 Contenedores y cubos de residuos y basura | — |
| 6 | Vesz.hull.elsz.és megsem.Balatfüredi Állami Szívkh | 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios | — |
| 7 | Vesz.hulladékgy.zsákok Balatonfüredi Állami Szívkh | 19640000 Sacos y bolsas de polietileno para residuos | — |
Award criteria
- Price — Összesítetett nettó ajánlati ár (nettó Ft)
- Price — Összesített nettó ajánlat ár (nettó Ft)
- Price — Összesített nettó ajánlat ár (nettó Ft)
- Price — Összesített nettó ajánlati ár (nettó Ft-ban)
- Price — Összesített nettó ajánlati ár (nettó Ft-ban)
- Price — Összesített nettó ajánlati ár (nettó Ft-ban)
- Price — Összesített nettó ajánlati ár (nettó Ft)
Official publications
- TED · 00502058-2025 · 31 July 2025
- OJS · 145/2025 · 31 July 2025
Other tenders from Gottsegen György Országos Kardiovaszkuláris Intézet
- EVAR, FEVAR érsebészeti beavatk.szüks.eszk.besz
- Mellkastámasztó mellény beszerzése
- Vesz.hulladék elszáll.,Vesz.hulladéktárolók besz.
- Varróanyagok beszerzése I.
- Hosszútávú beült.mech.keringéstám.eszk.besz.
- Neochord rendszer beszerzése
- Cardiohelp, ECMO szettek beszerzése
- ACT mérő készülék és fogyóanyagok beszerzése
- NeoChord DS-1000 trans.chordae behely.rendsz.besz.
- Oxigenátor és csőkészlet beszerzése