Varróanyagok beszerzése I.
Buyer: Gottsegen György Országos Kardiovaszkuláris Intézet
- Published
- 5 December 2025
- Submission deadline
- 12 January 2026, 15:00
- Place of performance
- Budapest, HU110
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00809233-2025
- Reference
- 6ab0c544-7074-47ff-93fa-4570029a60d9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141125Material para suturas quirúrgicas
Description
Varróanyagok beszerzése, 17 részben Ajánlatkérő 70 % lehívására vállal kötelezettséget. Ajánlatkérő valamennyi részben a teljesítés során az ajánlati felhívásban részenként külön-külön előírt mennyiség (az egységár vagy más szerződéses feltételek módosítása nélkül) 30%-ának megfelelő mértékben vételi jog opciót tart fenn. Ajánlatkérő a nyertes ajánlatban rögzített áron jogosult gyakorolni vételi jogát a szerződés időtartama alatt. Kihelyezett áruraktár feltételei: - a kihelyezett áruraktár induló alapkészleteként kötelezően leszállítandó mennyiséget Ajánlatkérő részenként külön-külön a nyertes Ajánlattevőnek a szerződéskötést megelőzően bocsátja rendelkezésre. - a kihelyezett áruraktár első feltöltésének határideje a szerződéstervezet V.2. pontja szerint - Ajánlatkérő a lehívásokat általában hetente küldi meg a nyertes Ajánlattevő részére, ettől eltérően a fogyás függvényében Ajánlatkérő jogosult rövidebb időközönként is lehívást eszközölni - a kihelyezett áruraktár raktárkészletének pótlását Ajánlattevő az Ajánlatkérő részéről történő lejelentését (lehívási nyilatkozat megküldését) követő 3 munkanapon belül köteles elvégezni - a soron kívüli megrendelés esetén 1 munkanapon belül s…
Lots (17)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Nem felszív, polyester varróanyagok db-os csom. I. | 33141125 Material para suturas quirúrgicas | — |
| 2 | Nem felszív, polyester varróanyagok db-os csom.II. | 33141125 Material para suturas quirúrgicas | — |
| 3 | Nem felszív.,polyest.varróany.egy-vagy többszál.I. | 33141125 Material para suturas quirúrgicas | — |
| 4 | Nem felszív.polyest.varróany.egy-vagy többszál II. | 33141125 Material para suturas quirúrgicas | — |
| 5 | Nem felszív.sodrott varróany.polyest.polybut.bevon | 33141125 Material para suturas quirúrgicas | — |
| 6 | Nem felszív.sodrott selyem alapa.varróa.többsz.cso | 33141125 Material para suturas quirúrgicas | — |
| 7 | Nem felszív.selyem alapa.,viasz bevon.fonal tűvel | 33141125 Material para suturas quirúrgicas | — |
| 8 | Nem felszív.nylon alapa., monofil varróanyag | 33141125 Material para suturas quirúrgicas | — |
| 9 | Nem felszív.monofil, polypropylene alapa.varróa. | 33141125 Material para suturas quirúrgicas | — |
| 10 | Szint.,nem felszív.monofil, polypr.alapa.bőr zár | 33141125 Material para suturas quirúrgicas | — |
| 11 | Biokompatibilis vérzéscsillapító háló beszerzése | 33141125 Material para suturas quirúrgicas | — |
| 12 | Többrétegű vérzéscsillapító háló | 33141125 Material para suturas quirúrgicas | — |
| 13 | Nem felszívódó sebészeti csontviasz | 33141125 Material para suturas quirúrgicas | — |
| 14 | Sternum zár.alkalm.rozsdamacéldrót, st.kisz.I. | 33141125 Material para suturas quirúrgicas | — |
| 15 | Sternum zár.alkalm.rozsdam.acéldrót, st.kisz.II. | 33141125 Material para suturas quirúrgicas | — |
| 16 | Bőrtűzőgép a külső bőr zárásához | 33141125 Material para suturas quirúrgicas | — |
| 17 | Elektródavég (Diathermia hegy) tisztító | 33141125 Material para suturas quirúrgicas | — |
Award criteria
- Price — Mindösszesen nettó ajánlati ár Ft/12 hó
Official publications
- TED · 00809233-2025 · 5 December 2025
- OJS · 235/2025 · 5 December 2025
Other tenders from Gottsegen György Országos Kardiovaszkuláris Intézet
- EVAR, FEVAR érsebészeti beavatk.szüks.eszk.besz
- Mellkastámasztó mellény beszerzése
- Vesz.hulladék elszáll.,Vesz.hulladéktárolók besz.
- Hosszútávú beült.mech.keringéstám.eszk.besz.
- Neochord rendszer beszerzése
- Cardiohelp, ECMO szettek beszerzése
- ACT mérő készülék és fogyóanyagok beszerzése
- NeoChord DS-1000 trans.chordae behely.rendsz.besz.
- Oxigenátor és csőkészlet beszerzése
- Elektrofiziológiai eszközök beszerzése II.