Veikkolan ja Killinmäen alueen kiinteistönhoidon hankinta 111/2024/509022
Buyer: Kirkkonummen kunta
- Published
- 22 May 2024
- Submission deadline
- 24 June 2024, 09:00
- Estimated value
- €760,000
- Place of performance
- Kirkkonummi, FI1B1
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00300353-2024
- Reference
- 55551d96-e96a-4530-8c71-03e9d64ddd64
- Official source
- Official source
CPV codes
- 70330000Servicios de administración de bienes raíces a comisión o por contrato
Description
Hankintailmoitus koskee Kirkkonummen kunnan Veikkolan ja Killinmäen alueen kiinteistönhoidon hankintailmoitukseen liitetyn tarjouspyynnön ja siihen kuuluvien liitteiden mukaisin vaatimuksin ja eritelmin. Tarjouspyyntöä ja sen perusteella tehtävää hankintasopimusta ei ole jaettu osiin. Veikkolan ja Killinmäen alueen kohteita esitellään tiistaina 4.6.2024 kello 8.00 - 11.00. Yrittäjältä voi osallistua enintään 2 henkilöä. Ilmoita sähköpostiviestillä yrityksen tiedot ja osallistuja(t). Tiedot lähetetään osoitteeseen: jan-erik.silvander@kirkkonummi.fi, otsikkokenttään aihe: "Veikkolan ja Killinmäen alueen kiinteistöhoito". Ilmoittautumiset tulee olla tehtynä maanantaina 3.6 klo 12.00 mennessä. Tilaaja ei ole velvollinen järjestämään näyttöjä myöhemmin / sopimuskauden aikana. Kohteisiin ei saa mennä ilman Tilaajan lupaa. Veikkolan ja Killinmäen tarkemmat palvelukuvaukset ja laiteluettelot on tallennettu SokoPro - projektipankkiin. Projektipankin käyttöoikeuksien ja kirjautumistietojen saamiseksi toimitetaan Jyrki Marttilalle (jyrki.marttila (@) kirkkonummi.fi) tarjoajan nimi ja sähköpostiosoite, joka toimii käyttäjätunnuksena.
Award criteria
- Price — Kokonaishinnan määrittely kerrotaan tarkemmin tarjouspyynnön kohdassa "Hankinnan kohteen kriteerit".
- Quality — 1. Tarjoajan referenssit, enintään 15,00 pistettä. Tarkempi sisältökuvaus referensseistä kerrotaan Tarjouspyynnön liitteessä 6 "Referenssilomake". 2. Tarjoajan esihenkilön/työnjohtajan työkokemus,…
Official publications
- TED · 00300353-2024 · 22 May 2024
- OJS · 98/2024 · 22 May 2024