Varde Kommune - Udbud af energimærkning
Buyer: Varde kommune
- Published
- 8 May 2025
- Place of performance
- DK032
- Procedure
- Restricted procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00296321-2025
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71000000Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
Description
Energimærkning af kommunale bygninger der er omfattet af kravet om regelmæssig energimærkning, med definerede kvalitetskrav. Udførelsesperiode november 2025 til 30/4 2026. Nærværende forhåndsmeddelelse udsendes for at gøre interesserede opmærksom på ovenfor omtalte udbud af energimærkning. Udbuddet forventes udsendt den 1. august 2025. Eksakt adresse for udbudsdokumenter vil fremgå af fremtidigt udsendte udbudsbekendtgørelse. Det kommende udbud af energimærkning for Varde Kommune forventes udsendt den 1. august 2025. Minimumsfristen for tilbudsperioden i det kommende udbud vil dog være 10 dage
Official publications
- TED · 00296321-2025 · 8 May 2025
- OJS · 89/2025 · 8 May 2025