Valmisohjelmistojen käyttöoikeuksien jakelu- ja hallintapalvelu
Buyer: Valtion tieto- ja viestintätekniikkakeskus Valtori
- Published
- 12 December 2024
- Submission deadline
- 3 February 2025, 10:00
- Estimated value
- €8,800,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00762172-2024
- Reference
- c601aea3-7bdf-4529-85f7-4036b3b28f9e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
- 72000000Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Description
Hankinnan kohteena ovat Valmisohjelmistojen käyttöoikeuksien jakelu- ja hallintapalvelu. Hankinnan perusteella perustetaan puitejärjestely, johon valitaan enintään kolme (3) toimittajaa. Hankinnan kohde ja sitä koskevat vaatimukset on kuvattu tarjouspyynnössä ja sen liitteissä.
Award criteria
- Price — Hinta
Official publications
- TED · 00762172-2024 · 12 December 2024
- OJS · 242/2024 · 12 December 2024
Other tenders from Valtion tieto- ja viestintätekniikkakeskus Valtori
- ServiceNow-asiantuntijapalvelut Valtorin asiakkaiden käyttöön
- Hankintasopimuksen muuttaminen
- Kutsu markkinavuoropuheluun - Zscaler käyttöoikeuksien jakelu- ja hallintapalvelu
- Hansel Oy:n Konesali-infrastruktuurilaitteet 2021-2025 dynaamisen hankintajärjestelmän voimassaolon jatkaminen 30.9.2026 asti
- Suorahankintailmoitus Sybase tietokantalisenssit 2026
- ServiceNow-asiantuntijapalvelut
- Sopimusmuutos IAM-asiantuntijat
- Suorahankintailmoitus Oracle CSS-ACS - asiantuntijapalvelut 2026
- Jälki-ilmoitus: IBM -käyttöoikeuksien jakelu- ja hallintapalvelu
- Jälki-ilmoitus: VMware -käyttöoikeuksien jakelu- ja hallintapalvelu siihen liittyvine erillispalveluineen