Usluge razvoja programske opreme (softvera) po narudžbi korisnika u Microsoft tehnologijama
Buyer: APIS IT d.o.o.
- Published
- 11 April 2024
- Submission deadline
- 15 May 2024, 12:00
- Estimated value
- €2,000,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00213328-2024
- Reference
- a981802f-ee45-472a-850c-21e10d7a365d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72000000Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Description
Usluge koje su predmet ovog postupka javne nabave uključuju usluge razvoja IT rješenja u .NET i GIS tehnologijama te usluge savjetovanja i edukacije Naručitelja. Usluge razvoja se odnose na unaprjeđenja i nadogradnje postojećih IT rješenja te ostali razvoj po potrebi Naručitelja. Detaljni opis predmeta nabave nalazi se u poglavlju „Opis predmeta nabave“, koji je prilog ove Dokumentacije o nabavi – PRILOG 1. i količinama iskazanim u Troškovniku – PRILOG 2.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj je kao drugi kriterij za odabir ekonomski najpovoljnije ponude odredio kriterij kvalitete: ključni stručnjaci - broj stručnjaka s određenim specifičnim znanjem i iskustvom (Ekspert) za…
Official publications
- TED · 00213328-2024 · 11 April 2024
- OJS · 72/2024 · 11 April 2024