Usluge posredovanja pri zapošljavanju osoblja
Buyer: APIS IT d.o.o.
- Published
- 1 December 2025
- Submission deadline
- 9 December 2025, 11:30
- Estimated value
- €580,000
- Place of performance
- HR050
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00794565-2025
- Reference
- dc9fe23d-9ab0-479f-b1d4-c24afd60ee07
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79610000Servicios de colocación de personal
Description
Predmet otvorenog postupka javne nabave su usluge ustupanja radnika od strane agencije za privremeno zapošljavanje za radna mjesta navedena u Katalogu poslova Naručitelja, raspona stručne spreme SSS/VŠS/VSS, sukladno Dokumentaciji o nabavi, PRILOGU 1. OPIS PREDMETA NABAVE, količinama iskazanim u PRILOGU 2. TROŠKOVNIK, te Zakona o radu (NN 93/14, 127/17, 98/19, 151/22, 64/23). Na ustupljene radnike Naručitelj neće primjenjivati odredbe važećeg Pravilnika o radu, osim odredbi koje su regulirane Zakonom o radu. Detaljni opis predmeta nabave nalazi se u poglavlju „Opis predmeta nabave“, koji je prilog ove Dokumentacije o nabavi – PRILOG 1. i količinama iskazanim u Troškovniku – PRILOG 2.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj je kao drugi kriterij za ocjenjivanje ponude odredio kriterije kvalitete: Rok izvršenja (stavljanje radnika na raspolaganje). S obzirom na ozbiljnost i složenost poslova za koje će…
Official publications
- TED · 00794565-2025 · 1 December 2025
- OJS · 231/2025 · 1 December 2025