Usluge održavanja, savjetovanja, nadogradnje i razvoja programske opreme (softvera) u Java tehnologijama
Buyer: APIS IT d.o.o.
- Published
- 2 January 2025
- Submission deadline
- 30 January 2025, 10:00
- Estimated value
- €5,309,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00001520-2025
- Reference
- 12602109-6637-4dde-a599-8340d17917cc
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72000000Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Description
Izmjene postojećih funkcionalnosti i dodavanje novih funkcionalnosti na zahtjev Naručitelja te usluge savjetovanja i edukacije Naručitelja. Ponuditelj je obvezan u sklopu ugovora o javnoj nabavi nuditi usluge razvoja za potrebe postojećih i novih IT rješenja Naručitelja. Usluge će se odvijati u obimu te prema standardima, metodologiji i razvojnoj proceduri koje definira Naručitelj. Detaljni opis predmeta nabave nalazi se u poglavlju „Opis predmeta nabave“, koji je prilog ove Dokumentacije o nabavi – PRILOG 1. i količinama iskazanim u Troškovniku – PRILOG 2.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Iskustvo stručnjaka s određenim specifičnim znanjem i iskustvom za koje je Ponuditelj već dokazao sposobnost iz točke 10.2.- Obrazovne i stručne kvalifikacije. Ekspert – IT arhitekt – 1 izvršitelj…
Official publications
- TED · 00001520-2025 · 2 January 2025
- OJS · 1/2025 · 2 January 2025