Usluga upravljanja projektom gradnje i voditelj projekta gradnje
Buyer: Sveučilište u Osijeku, Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija
- Published
- 29 October 2024
- Submission deadline
- 15 November 2024, 12:00
- Estimated value
- €264,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00656412-2024
- Reference
- 71a2d9e6-3e98-4752-8b1b-58409c3177c9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71541000Servicios de gestión de proyectos de construcción
Description
Predmet nabave su usluge upravljanja projektom gradnje i voditelja projekta gradnje sukladno članku 33. i 37. Zakona o poslovima i djelatnostima prostornog uređenja i gradnje (NN 78/15, 118/18, 110/19) u sklopu izvođenja radova na izgradnji zgrade i okoliša Znanstveno-istraživačkog centra elektrotehnike i računarstva te izvođenje radova na izgradnji prometnih površina. Predmetne usluge voditelja projekta mora pružiti fizička osoba koja odgovara opisu iz čl. 37. Zakona o poslovima i djelatnostima prostornog uređenja i gradnje (NN 78/15,118/18, 110/19).
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Sukladno Prilogu 5 - KRITERIJI ODABIRA I NAČIN IZRAČUNA OCJENE PONUDE
Official publications
- TED · 00656412-2024 · 29 October 2024
- OJS · 211/2024 · 29 October 2024
Other tenders from Sveučilište u Osijeku, Fakultet elektrotehnike, računarstva i informacijskih tehnologija
- Računala - 2. dio
- Računala - 2. dio
- Računala
- Računala - 2. dio
- Računala
- Usluga upravljanja projektom gradnje i voditelj projekta gradnje
- Usluga upravljanja projektom gradnje i voditelj projekta gradnje
- Izvođenje radova na izgradnji zgrade i okoliša te izvođenje radova na izgradnji prometnih površina - ponovljeni postupak
- Usluga upravljanja projektom gradnje i voditelj projekta gradnje
- Pružanje usluga upravljanja provedbom i administracije projekta te provođenje postupaka javne nabave