Usluga prijevoza autobusom za tražitelje međunarodne zaštite
- Published
- 8 May 2025
- Submission deadline
- 21 May 2025, 11:00
- Estimated value
- €2,417,600
- Place of performance
- HRZZZ
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00297328-2025
- Reference
- cb45c0bf-996c-4ce3-9c72-0094311ee122
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60130000Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
Description
Predmet poziva za nadmetanje u otvorenom postupku javne nabave velike vrijednosti je nabava Usluga prijevoza autobusom za tražitelje međunarodne zaštite. Radi se o prijevozu autobusima te bi broj očekivanih prijevoza bio 3000 puta godišnje odnosno 6000 prijevoza u razdoblju od dvije godine koliko traje ugovor.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Vrijeme odaziva od poziva naručitelja (VO), pri čemu se najpovoljnija ponuda ocjenjuje s maksimalno 10 bodova (10%): Maksimalno dopušteno vrijeme odaziva na izvršavanje predmetne usluge od poziva…
Official publications
- TED · 00297328-2025 · 8 May 2025
- OJS · 89/2025 · 8 May 2025