El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Services

Usluga odabiranja i obilježavanja stabala za sječu (doznaka stabala)

Buyer: MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE

Published
16 October 2025
Submission deadline
17 November 2025, 10:00
Estimated value
€421,610
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00679738-2025
Reference
11aa7030-69fc-428d-b996-d888a88638df
Official source
Official source

CPV codes

Description

Predmet nabave je usluga odabiranja i obilježavanja stabala za sječu (dalje u tekstu: doznaka stabala) u šumama malih šumoposjednika na teritoriju Republike Hrvatske izuzev one koja se provodi u okviru intervencije 73.05. „Rekonstrukcija (konverzija) degradiranih šuma iz Strateškog plana Zajedničke poljoprivredne politike Republike Hrvatske 2023. – 2027. Predmetna dokumentacija stavljena je ranije na prethodno savjetovanje, dana 9. svibnja 2025. godine do 15. svibnja 2025. godine, a 5. lipnja 2025. godine poslana je na nadmetanje na Elektronički oglasnik javne nabave RH pod brojem 2025/S F02-0006628. S obzirom da su dana 17. srpnja 2025. godine donesene Odluke o poništenju za Grupe 2 - 9, 11 - 16 te 18 - 20, Naručitelj pokreće novi postupak nabave velike vrijednosti za predmetne grupe. Uslugu odabiranja i obilježavanja stabala za sječu u šumama malih šumoposjednika na području županija treba obaviti u skladu sa Zakonom o šumama (NN 68/18, 115/18, 98/19, 32/20, 145/20, 101/23 i 36/24; dalje u tekstu Zakon o šumama), Pravilnikom o doznaci stabala, obilježbi šumskih proizvoda, teretnom listu (popratnici) i šumskom redu (NN, broj 71/19), Pravilnikom o uređivanju šuma (NN, broj 97…

Lots (17)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Usluga odabiranja i obilježavanja stabala za sječu u Brodsko - posavskoj županiji
HR024
77230000 Servicios relacionados con la silvicultura €13,300
2 Usluga odabiranja i obilježavanja stabala za sječu u Dubrovačko - neretvanskoj županiji
HR037
77230000 Servicios relacionados con la silvicultura €1,330
3 Usluga odabiranja i obilježavanja stabala za sječu u Gradu Zagrebu
HR050
77230000 Servicios relacionados con la silvicultura €13,300
4 Usluga odabiranja i obilježavanja stabala za sječu u Istarskoj županiji
HR036
77230000 Servicios relacionados con la silvicultura €13,300
5 Usluga odabiranja i obilježavanja stabala za sječu u Karlovačkoj županiji
HR027
77230000 Servicios relacionados con la silvicultura €79,800
6 Usluga odabiranja i obilježavanja stabala za sječu u Koprivničko-križevačkoj županiji
HR063
77230000 Servicios relacionados con la silvicultura €26,600
7 Usluga odabiranja i obilježavanja stabala za sječu u Krapinsko - zagorskoj županiji
HR064
77230000 Servicios relacionados con la silvicultura €39,900
8 Usluga odabiranja i obilježavanja stabala za sječu u Ličko - senjskoj županiji
HR032
77230000 Servicios relacionados con la silvicultura €11,970
9 Usluga odabiranja i obilježavanja stabala za sječu u Osječko - baranjskoj županiji
HR025
77230000 Servicios relacionados con la silvicultura €13,300
10 Usluga odabiranja i obilježavanja stabala za sječu u Požeško - slavonskoj županiji
HR023
77230000 Servicios relacionados con la silvicultura €26,600
11 Usluga odabiranja i obilježavanja stabala za sječu u Primorsko - goranskoj županiji
HR031
77230000 Servicios relacionados con la silvicultura €93,100
12 Usluga odabiranja i obilježavanja stabala za sječu u Sisačko - moslavačkoj županiji
HR028
77230000 Servicios relacionados con la silvicultura €53,200
13 Usluga odabiranja i obilježavanja stabala za sječu u Splitsko - dalmatinskoj županiji
HR035
77230000 Servicios relacionados con la silvicultura €1,330
14 Usluga odabiranja i obilježavanja stabala za sječu u Šibensko - kninskoj županiji
HR034
77230000 Servicios relacionados con la silvicultura €1,330
15 Usluga odabiranja i obilježavanja stabala za sječu u Virovitičko - podravskoj županiji
HR022
77230000 Servicios relacionados con la silvicultura €19,950
16 Usluga odabiranja i obilježavanja stabala za sječu u Vukovarsko - srijemskoj županiji
HR026
77230000 Servicios relacionados con la silvicultura €7,980
17 Usluga odabiranja i obilježavanja stabala za sječu u Zadarskoj županiji
HR033
77230000 Servicios relacionados con la silvicultura €5,320

Award criteria

Official publications