Usluga izrade programa gospodarenja šumama privatnih šumoposjednika
Buyer: MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE
- Published
- 5 June 2024
- Submission deadline
- 5 July 2024, 10:00
- Estimated value
- €929,060
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00331201-2024
- Reference
- 6d735c4f-2d1e-4118-8ac2-c375b027be35
- Official source
- Official source
CPV codes
- 77231000Servicios de gestión forestal
Description
Predmet nabave su usluge izrade programa za gospodarenje šumama privatnih šumoposjednika (dalje u tekstu: Programi) za 48 gospodarskih jedinica, a sve sukladno tehničkoj specifikaciji i troškovnicima za svaku grupu posebno, a koji se nalaze u prilogu i sastavni su dio ove dokumentacije o nabavi. Predmet nabave je podijeljen u 17 grupa. Grupe predmeta nabave su podijeljene po županijama. Dozvoljeno je nuđenje samo cjelokupnog predmeta nabave po grupama, odnosno svih gospodarskih jedinica unutar grupa predmeta nabave. Na temelju Zakona o prestanku važenja Zakona o Hrvatskoj poljoprivredno - šumarskoj savjetodavnoj službi (NN, br. 111/18) Ministarstvo je preuzelo posao provođenja postupaka javne nabave za obavljanje radova gospodarenja šumama i šumskim zemljištima putem licenciranih izvođača, osim onih radova koje korisnik (šumoposjednik) može sam izvoditi ili onih na koji ga obvezuju propisi, Zakona o šumama (NN broj 68/18, 115/18, 98/19, 32/20, 145/20, 101/23 i 36145/243 – u daljnjem tekstu: Zakon o šumama) u članku 29. stavku 9. propisuje da troškovi izrade, obnove ili revizije šumskogospodarskih planova za šume i šumska zemljišta kojima gospodare mali ili srednji privatni šumopo…
Lots (17)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | GRUPA 1. USLUGA IZRADE PROGRAMA GOSPODARENJE ŠUMAMA PRIVATNIH ŠUMOPOSJEDNIKA U BJELOVARSKO-BILOGORSKOJ ŽUPANIJI | 77231000 Servicios de gestión forestal | €20,572 |
| 2 | GRUPA 2. USLUGA IZRADE PROGRAMA GOSPODARENJE ŠUMAMA PRIVATNIH ŠUMOPOSJEDNIKA U DUBROVAČKO-NERETVANSKOJ ŽUPANIJI | 77231000 Servicios de gestión forestal | €67,025 |
| 3 | GRUPA 3. USLUGA IZRADE PROGRAMA GOSPODARENJE ŠUMAMA PRIVATNIH ŠUMOPOSJEDNIKA U ISTARSKOJ ŽUPANIJI | 77231000 Servicios de gestión forestal | €26,279 |
| 4 | GRUPA 4. USLUGA IZRADE PROGRAMA GOSPODARENJE ŠUMAMA PRIVATNIH ŠUMOPOSJEDNIKA U KARLOVAČKOJ ŽUPANIJI | 77231000 Servicios de gestión forestal | €71,007 |
| 5 | GRUPA 5. USLUGA IZRADE PROGRAMA GOSPODARENJE ŠUMAMA PRIVATNIH ŠUMOPOSJEDNIKA U KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKOJ ŽUPANIJI | 77231000 Servicios de gestión forestal | €47,382 |
| 6 | GRUPA 6. USLUGA IZRADE PROGRAMA ZA GOSPODARENJE ŠUMAMA PRIVATNIH ŠUMOPOSJEDNIKA U KRAPINSKO-ZAGORSKOJ ŽUPANIJI | 77231000 Servicios de gestión forestal | €78,306 |
| 7 | GRUPA 7. USLUGA IZRADE PROGRAMA GOSPODARENJE ŠUMAMA PRIVATNIH ŠUMOPOSJEDNIKA U LIČKO-SENJSKOJ ŽUPANIJI | 77231000 Servicios de gestión forestal | €77,377 |
| 8 | GRUPA 8. USLUGA IZRADE PROGRAMA GOSPODARENJE ŠUMAMA PRIVATNIH ŠUMOPOSJEDNIKA U MEĐIMURSKOJ ŽUPANIJI | 77231000 Servicios de gestión forestal | €14,998 |
| 9 | GRUPA 9. USLUGA IZRADE PROGRAMA GOSPODARENJE ŠUMAMA PRIVATNIH ŠUMOPOSJEDNIKA U OSJEČKO-BARANJSKOJ ŽUPANIJI | 77231000 Servicios de gestión forestal | €20,041 |
| 10 | GRUPA 10. USLUGA IZRADE PROGRAMA GOSPODARENJE ŠUMAMA PRIVATNIH ŠUMOPOSJEDNIKA U PRIMORSKO-GORANSKOJ ŽUPANIJI | 77231000 Servicios de gestión forestal | €211,560 |
| 11 | GRUPA 11. USLUGA IZRADE PROGRAMA GOSPODARENJE ŠUMAMA PRIVATNIH ŠUMOPOSJEDNIKA U SISAČKO-MOSLAVAČKOJ ŽUPANIJI | 77231000 Servicios de gestión forestal | €51,496 |
| 12 | GRUPA 12. USLUGA IZRADE PROGRAMA GOSPODARENJE ŠUMAMA PRIVATNIH ŠUMOPOSJEDNIKA U SPLITSKO-DALMATINSKOJ ŽUPANIJI | 77231000 Servicios de gestión forestal | €41,144 |
| 13 | GRUPA 13. USLUGA IZRADE PROGRAMA GOSPODARENJE ŠUMAMA PRIVATNIH ŠUMOPOSJEDNIKA U ŠIBENSKO-KNINSKOJ ŽUPANIJI | 77231000 Servicios de gestión forestal | €10,220 |
| 14 | GRUPA 14. USLUGA IZRADE PROGRAMA GOSPODARENJE ŠUMAMA PRIVATNIH ŠUMOPOSJEDNIKA U VARAŽDINSKOJ ŽUPANIJI | 77231000 Servicios de gestión forestal | €72,998 |
| 15 | GRUPA 15. USLUGA IZRADE PROGRAMA GOSPODARENJE ŠUMAMA PRIVATNIH ŠUMOPOSJEDNIKA U VIROVITIČKO-PODRAVSKOJ ŽUPANIJI | 77231000 Servicios de gestión forestal | €60,787 |
| 16 | GRUPA 16. USLUGA IZRADE PROGRAMA GOSPODARENJE ŠUMAMA PRIVATNIH ŠUMOPOSJEDNIKA U ZADARSKOJ ŽUPANIJI | 77231000 Servicios de gestión forestal | €20,705 |
| 17 | GRUPA 17. USLUGA IZRADE PROGRAMA GOSPODARENJE ŠUMAMA PRIVATNIH ŠUMOPOSJEDNIKA U ZAGREBAČKOJ ŽUPANIJI | 77231000 Servicios de gestión forestal | €37,162 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Maksimalni broj bodova koji gospodarski subjekt može dobiti po ovom kriteriju je 20 (dvadeset) bodova. Naručitelj će bodovati stručno iskustvo (reference) angažiranog ovlaštenog inženjera šumarstva…
- Quality — Maksimalni broj bodova koji gospodarski subjekt može dobiti po ovom kriteriju je 20 (dvadeset) bodova. Naručitelj će bodovati stručno iskustvo (reference) angažiranog ovlaštenog inženjera šumarstva …
- Quality — Maksimalni broj bodova koji gospodarski subjekt može dobiti po ovom kriteriju je 20 (dvadeset) bodova. Naručitelj će bodovati stručno iskustvo (reference) angažiranog ovlaštenog inženjera šumarstva …
- Quality — Maksimalni broj bodova koji gospodarski subjekt može dobiti po ovom kriteriju je 20 (dvadeset) bodova. Naručitelj će bodovati stručno iskustvo (reference) angažiranog ovlaštenog inženjera šumarstva …
- Quality — Maksimalni broj bodova koji gospodarski subjekt može dobiti po ovom kriteriju je 20 (dvadeset) bodova. Naručitelj će bodovati stručno iskustvo (reference) angažiranog ovlaštenog inženjera šumarstva …
- Quality — Maksimalni broj bodova koji gospodarski subjekt može dobiti po ovom kriteriju je 20 (dvadeset) bodova. Naručitelj će bodovati stručno iskustvo (reference) angažiranog ovlaštenog inženjera šumarstva …
- Quality — Maksimalni broj bodova koji gospodarski subjekt može dobiti po ovom kriteriju je 20 (dvadeset) bodova. Naručitelj će bodovati stručno iskustvo (reference) angažiranog ovlaštenog inženjera šumarstva …
- Quality — Maksimalni broj bodova koji gospodarski subjekt može dobiti po ovom kriteriju je 20 (dvadeset) bodova. Naručitelj će bodovati stručno iskustvo (reference) angažiranog ovlaštenog inženjera šumarstva …
- Quality — Maksimalni broj bodova koji gospodarski subjekt može dobiti po ovom kriteriju je 20 (dvadeset) bodova. Naručitelj će bodovati stručno iskustvo (reference) angažiranog ovlaštenog inženjera šumarstva …
- Quality — Maksimalni broj bodova koji gospodarski subjekt može dobiti po ovom kriteriju je 20 (dvadeset) bodova. Naručitelj će bodovati stručno iskustvo (reference) angažiranog ovlaštenog inženjera šumarstva …
- Quality — Maksimalni broj bodova koji gospodarski subjekt može dobiti po ovom kriteriju je 20 (dvadeset) bodova. Naručitelj će bodovati stručno iskustvo (reference) angažiranog ovlaštenog inženjera šumarstva …
Official publications
- TED · 00331201-2024 · 5 June 2024
- OJS · 108/2024 · 5 June 2024