El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesFramework agreement

USLUGA ISPISA

Buyer: Središnji državni ured za središnju javnu nabavu

Published
25 November 2025
Submission deadline
23 December 2025, 09:30
Estimated value
€6,240,000
Place of performance
HR050
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00781593-2025
Reference
ff412491-fd94-4c0f-8fad-114493fbacb7
Official source
Official source

CPV codes

Description

Predmet nabave je najam uređaja i programa za upravljanje ispisom, a što objedinjeno čini uslugu ispisa sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji.

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Korisnici 1
HR050
30232100 Impresoras y trazadores gráficos €2,110,000
2 Korisnici 2
HR050
30232100 Impresoras y trazadores gráficos €4,130,000

Award criteria

Official publications

Other tenders from Središnji državni ured za središnju javnu nabavu

See all →