UREĐAJ ZA OBRADU INFEKTIVNOG OTPADA
- Published
- 8 March 2024
- Submission deadline
- 18 March 2024, 12:00
- Estimated value
- €222,974
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00142811-2024
- Reference
- d709d847-a300-4dc4-ae16-6ae4d43821b9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34928480Contenedores y cubos de residuos y basura
Description
Predmet nabave je roba: uređaj za obradu infektivnog otpada za potrebe KBC-a Osijek uključujući isporuku uređaja, instalaciju i puštanje u punu funkciju rada uređaja, edukaciju korisnika o rukovanju i radu s opremom (u trajanju od minimalno 5 radnih dana) te redovno održavanje uređaja tijekom jamstvenog perioda u trajanju od minimalno 12 (dvanaest) mjeseci. Opis predmeta nabave potpuno je utvrđen u Tehničkoj specifikaciji u kojem su detaljno opisane minimalne karakteristike traženog predmeta nabave. Ponuditelji su dužni ponuditi predmet nabave sukladno zahtjevima i potrebama Naručitelja opisanih u tehničkoj specifikaciji predmeta nabave te svim ostalim uvjetima i zahtjevima navedenima u ovoj Dokumentaciji.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj u ovoj Dokumentaciji o nabavi određuje maksimalni rok za isporuku predmeta nabave koji iznosi 120 (sto dvadeset) dana od dana obostranog sklapanja ugovora o javnoj nabavi. Ponuditeljima…
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij za izračun ENP određuje vrijeme odaziva servisera isporučitelja na servisnu intervenciju. Definiranim kriterijem Naručitelj želi osigurati kvalitetu u izvršenju usluge i…
Official publications
- TED · 00142811-2024 · 8 March 2024
- OJS · 49/2024 · 8 March 2024