UPRAVLJANJE PROJEKTOM I ADMINISTRACIJA
Buyer: SVEUČILIŠTE U ZAGREBU FAKULTET ELEKTROTEHNIKE I RAČUNARSTVA
- Published
- 8 April 2025
- Submission deadline
- 6 May 2025, 10:00
- Estimated value
- €48,000
- Place of performance
- HR050
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00227632-2025
- Reference
- 54495a21-2503-4568-9de4-00deba9dd9fd
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72224000Servicios de consultoría en gestión de proyectos
Description
Predmet nabave je pružanje usluge stručne podrške u upravljanju i administraciji projekta Obnova infrastrukture i opreme u području obrazovanja oštećene potresom. Predmet nabave je detaljno opisan u Projektnom zadatku koji je sastavni dio dokumentacije o nabavi. Ponuditelj mora ponuditi cjelokupni opseg posla koji se traži u dokumentaciji o nabavi. Ponude koje obuhvaćaju samo dio traženog opsega posla neće se razmatrati. Ponuditelj je dužan ponuditi i pružiti usluge sukladno svim uvjetima navedenim u dokumentaciji o nabavi, projektom zadatku i troškovniku, važećim zakonima i pravilnicima te pravilima struke. Projekt obnove infrastrukture i opreme u području obrazovanja oštećene potresom sufinancirat će se bespovratnim sredstvima iz Europske unije. Predmet nabave nije podijeljen na grupe te je ponuditelj u obvezi ponuditi predmet nabave u cijelosti. S obzirom da se ovaj otvoreni postupak javne nabave provodi prema pravilima koja vrijede za nabavu velike vrijednosti, a naručitelj isti nije podijelio na grupe predmeta nabave, sukladno članku 204. stavku 2. Zakona o javnoj nabavi u ovoj točki dokumentacije o nabavi naručitelj navodi glavne razloge za takvu odluku: • Naručitelj ovaj pre…
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Maksimalan broj bodova koji ponuditelj može dobiti prema ovom kriteriju je 45. Zbog specifičnih zahtjeva projektnog zadatka naručitelj kao drugi kriterij određuje specifično iskustvo nominiranog…
Official publications
- TED · 00227632-2025 · 8 April 2025
- OJS · 69/2025 · 8 April 2025
Other tenders from SVEUČILIŠTE U ZAGREBU FAKULTET ELEKTROTEHNIKE I RAČUNARSTVA
- Namještaj za zgradu B i C FER-a – Faza 3 - Stolice
- Namještaj za zgradu B i C FER-a – Faza 3 - Stolice
- Računalna oprema, projektori i poslužitelji
- Namještaj za zgradu B i C FER-a - Faza 2
- Namještaj za zgradu B i C FER-a - Faza 2
- IZVOĐENJE RADOVA CJELOVITE OBNOVE OBJEKATA FAKULTETA ELEKTROTEHNIKE I RAČUNARSTVA (FER)
- USLUGA UPRAVLJANJA PROJEKTOM GRADNJE TIJEKOM IZVOĐENJA RADOVA CJELOVITE OBNOVE OBJEKATA FAKULTETA ELEKTROTEHNIKE I RAČUNARSTVA (FER)
- Namještaj za zgradu B i C FER-a - Faza 2
- UPRAVLJANJE PROJEKTOM I ADMINISTRACIJA
- Opskrba toplinskom energijom