Ulkoleikkivälineet, -kuntolaitteet ja -kalusteet sekä ympäristötuotteet
Buyer: TeeSe Botnia Oy Ab
- Published
- 14 February 2025
- Place of performance
- FI195
- Documents
- 1
- Notice number
- 00101021-2025
- Official source
- Official source
CPV codes
- 37535200Equipamiento para terrenos de juego
Description
TeeSe Botnia Oy Ab valmistelee kilpailutusta ulkoleikkivälineistä sekä muista piha-, puisto-, lähiliikunta- ja viheraluerakentamiseen liittyvistä välineistä ja tuotteista TeeSeBotnia Oy:n ja sen omistajayhteisöjen tarpeisiin. Tavoitteena on edellä mainittuja välineitä ja laitteita koskevan puitejärjestelyn muodostaminen 28.4.2025 (tavoite) alkavalle toistaiseksi voimassa olevalle sopimuskaudelle. Alustavana ajatuksena on hankintakokonaisuuden jakaminen seuraaviin osiin: 1. Ulkoleikkivälineet 2. Ulkokuntolaitteet 3. Turva-alusmateriaalit 4. Ulkokalusteet 5. Roska-astiat Tarjoajille sallittaisiin osatarjousten jättäminen. Tavoitteena on muodostaa puitejärjestely useamman toimittajan kanssa. Valittujen toimittajien määrä vaihtelee osa-alueittain. Tämä ilmoitus ei ole hankintailmoitus tai tarjouspyyntö, vaan kyseessä on suunnitteluilmoitus. Tällä suunnitteluilmoituksella tarkoituksena on tiedottaa markkinoita tulevasta kilpailutuksesta, kartoittaa hankinnasta kiinnostuneita alan toimijoita ja potentiaalisia tarjoajia sekä tarkastella hankintakokonaisuuden tarkoituksenmukaista kilpailutustapaa. Hankinnasta kiinnostuneet alan toimijat voivat halutessaan esittää vapaamuotoisia näkemy…
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Ulkoleikkivälineet | 37535200 Equipamiento para terrenos de juego | — |
| 2 | Ulkokuntovälineet | 37410000 Equipo para deportes al aire libre | — |
| 3 | Turva-alusmateriaalit | 33682000 Baldosas de caucho | — |
| 4 | Ulkokalusteet | 34928400 Mobiliario urbano | — |
| 5 | Roska-astiat | 44613800 Contenedores para residuos | — |
Award criteria
- Price
- Quality
Official publications
- TED · 00101021-2025 · 14 February 2025
- OJS · 32/2025 · 14 February 2025