TRANSFUZIJSKA DIJAGNOSTIKA
- Published
- 6 May 2025
- Submission deadline
- 9 June 2025, 08:00
- Estimated value
- €237,000
- Place of performance
- HR034
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00290069-2025
- Reference
- 237ee463-9900-4350-9474-39b82424ce18
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
Description
Transfuzijske dijagnostika-grupe
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | GRUPA 1. | 33140000 Material médico fungible | €90,000 |
| 2 | GRUPA 2. | 33140000 Material médico fungible | €22,000 |
| 3 | GRUPA 3. | 33140000 Material médico fungible | €118,000 |
| 4 | GRUPA 4. | 33140000 Material médico fungible | €7,000 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Maksimalni broj bodova koji ponuditelj može dobiti po ovom kriteriju je 10 bodova. Prihvatljiva ponuda s najkraćim rokom isporuke dobiva 10 bodova. Maksimalni dopušteni rok isporuke je 4 radna dana…
Official publications
- TED · 00290069-2025 · 6 May 2025
- OJS · 87/2025 · 6 May 2025
Other tenders from OPĆA BOLNICA ŠIBENSKO-KNINSKE ŽUPANIJE
- USLUGA IZRADE POTREBNE PROJEKTNO-TEHNIČKE DOKUMENTACIJE ZA PROVOĐENJE OKOLIŠNIH I DOZVOLBENIH POSTUPAKA TE POSTUPKA JAVNE NABAVE ZA RADOVE…
- USLUGA IZRADE POTREBNE PROJEKTNO-TEHNIČKE DOKUMENTACIJE ZA PROVOĐENJE OKOLIŠNIH I DOZVOLBENIH POSTUPAKA TE POSTUPKA JAVNE NABAVE ZA RADOVE…
- Transfuzijska dijagnostika
- Usluga za upravljanje sustavom ispisa
- PREHRAMBENI PROIZVODI - RAZNI
- Nabava opreme za bolničku kuhinju
- PREHRAMBENI PROIZVODI - RAZNI
- Transfuzijska dijagnostika
- PREHRAMBENI PROIZVODI - RAZNI
- USLUGE VODITELJA PROJEKTA ZA UPRAVLJANJE PROJEKTOM IZGRADNJE NOVE BOLNICE ŠIBENIK