ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΚΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟΥ ΣΤΟΛΙΣΜΟΥ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΕΤΩΝ 2024-2027
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ - ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΩΝ
- Published
- 28 June 2024
- Submission deadline
- 31 July 2024, 12:00
- Estimated value
- €2,990,787
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00385553-2024
- Reference
- 02276f6f-30b6-4ca7-829b-c1c2090474cc
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50116100Servicios de reparación de sistemas eléctricos
Description
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΚΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟΥ ΣΤΟΛΙΣΜΟΥ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΕΤΩΝ 2024-2027 ΕΚΤΙΜΩΜΕΝΗ ΑΞΙΑ ΣΥΜΒΑΣΗΣ: 2.990.787,00.€, άνευ ΦΠΑ 24%: 717.788,88€, 3.708.575,88€ συμπ/νου Φ.Π.Α. 24% Για τις ανάγκες της Διεύθυνσης Ηλεκτρολογικού του Δήμου Αθηναίων ΚΩΔΙΚΟΣ CPV: 50116100-2– Υπηρεσίες επισκευής ηλεκτρολογικών συστημάτων
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΟΜΑΔΑ 1: ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ - ΕΚΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ | 50116100 Servicios de reparación de sistemas eléctricos | €2,189,547 |
| 2 | ΟΜΑΔΑ 2: ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΜΕΓΑΛΩΝ ΣΤΟΛΙΔΙΩΝ | 50116100 Servicios de reparación de sistemas eléctricos | €274,800 |
| 3 | ΟΜΑΔΑ 3: ΕΠΙΣΚΕΥΗ/ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΙΚΡΩΝ ΣΤΟΛΙΔΙΩΝ | 50116100 Servicios de reparación de sistemas eléctricos | €420,240 |
| 4 | ΟΜΑΔΑ 4: ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΣΤΟΛΙΔΙΩΝ ΕΠΙ ΠΕΔΙΟΥ | 50116100 Servicios de reparación de sistemas eléctricos | €106,200 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00385553-2024 · 28 June 2024
- OJS · 125/2024 · 28 June 2024
Other tenders from ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ - ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΩΝ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΜΙΓΩΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΔΙΚΥΚΛΩΝ
- Παροχή υπηρεσιών καθαρισμού σε 9 σχολικές μονάδες Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Αθηναίων
- «Προμήθεια μηχανολογικού εξοπλισμού με χρηματοδοτική μίσθωση (leasing) με παράλληλη συντήρηση-επισκευή διάρκειας πέντε (5) ετών και τίμημα…
- ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΓΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑ ΕΞΙ (36) ΜΗΝΕΣ
- «Προμήθεια μηχανολογικού εξοπλισμού με χρηματοδοτική μίσθωση (leasing) με παράλληλη συντήρηση-επισκευή διάρκειας πέντε (5) ετών και τίμημα…
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΩΝ ΟΡΩΝ ΣΤΑΘΜΟΥ ΜΕΤΑΦΟΡΤΩΣΗΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ (ΣΜΑ) ΕΛΑΙΩΝΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΛΑΙΟΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ, ΓΙΑ ΤΗ ΧΡΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 2026-2029 (ΓΙΑ 36 ΜΗΝΕΣ)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΨΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ ΕΡΓΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΤΟΥ Ν. 4412/2016 ΜΕ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΑΙ…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΕΤΡΑΤΡΟΧΩΝ ΜΙΚΡΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΕΙΔΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗΣ/ΜΙΚΡΟΒΙΟΚΤΟΝΙΑΣ, ΑΠΕΝΤΟΜΩΣΗΣ/ΜΥΟΚΤΟΝΙΑΣ/ΑΠΟΚΟΡΕΩΣΗΣ, ΣΕ ΧΩΡΟΥΣ, ΚΤΗΡΙΑ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ, ΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ ΔΟΜΕΣ,…