TIETOPYYNTÖ - Vierianalytiikka
Buyer: Fimlab Laboratoriot Oy
- Published
- 28 January 2025
- Place of performance
- FI197
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00057641-2025
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33000000Equipamiento y artículos médicos, farmacéuticos y de higiene personal
Description
TÄMÄ ON TIETOPYYNTÖ, EI VARSINAINEN HANKINTAILMOITUS TAI TARJOUSPYYNTÖ Tällä tietopyynnöllä selvitetään Fimlab Oy:n vierianalytiikan alaisen ammattilaiskäyttöön tarkoitetun vieritestauslaitteen hankintaan liittyviä kysymyksiä. Tietopyynnön tarkoituksena on saada kuva markkinoilla olevista vieritestilaitteista ja -menetelmistä sekä kerätä hankinnan kohdetta koskevaa tietoa mahdollista tulevaa kilpailutusta varten. Tämä asiakirja ei ole hankintailmoitus tai tarjouspyyntö, vaan tietopyyntö. Tietopyyntöön vastaaminen ei ole edellytys mahdolliseen myöhempään kilpailutukseen osallistumiselle. Tässä ilmoituksessa esitetyt tiedot ja kuvaukset ovat alustavia ja suuntaa antavia ennakkotietoja, jotka eivät sido Fimlabia. Tietopyyntöön vastanneille ja myöhemmin mahdollisesti järjestettyihin tapaamisiin osallistumisesta ei makseta korvausta. TIETOPYYNTÖÖN VASTAAMINEN Pyydämme markkinavuoropuheluun halukkaita ilmoittautumaan vastaamalla tähän tietopyyntöön. Mahdollinen tarjoaja voi osallistua tietopyyntöön lähettämällä alla pyydetyt materiaalit viimeistään 14.2.2025 klo 12:00 mennessä. Tiedot lähetetään sähköpostitse osoitteeseen: tarjoukset@fimlab.fi. Otsikoikaa viestinne seuraavasti:…
Official publications
- TED · 00057641-2025 · 28 January 2025
- OJS · 19/2025 · 28 January 2025