TIETOPYYNTÖ Välinehuoltopalvelut
Buyer: Fimlab Laboratoriot Oy
- Published
- 13 November 2025
- Place of performance
- FI19B
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00754576-2025
- Official source
- Official source
CPV codes
- 85142300Servicios de higiene
Description
TÄMÄ ON TIETOPYYNTÖ, EI VARSINAINEN HANKINTAILMOITUS TAI TARJOUSPYYNTÖ Tällä tietopyynnöllä selvitetään Fimlab Laboratoriot Oy:n Välinehuoltopalvelun (laboratoriossa käytettävien erilaisten tarvikkeiden pesu ja/tai sterilointi, pakkaaminen) hankintaan liittyviä kysymyksiä. Tietopyynnön tarkoituksena on saada kuva markkinoilla olevista välinehuollon palveluista sekä kerätä hankinnan kohdetta koskevaa tietoa mahdollista tulevaa kilpailutusta varten. Tämä asiakirja ei ole hankintailmoitus tai tarjouspyyntö, vaan tietopyyntö. Tietopyyntöön vastaaminen ei ole edellytys mahdolliseen myöhempään kilpailutukseen osallistumiselle. Tässä ilmoituksessa esitetyt tiedot ja kuvaukset ovat alustavia ja suuntaa antavia ennakkotietoja, jotka eivät sido Fimlabia. Tietopyyntöön vastanneille ja myöhemmin mahdollisesti järjestettyihin tapaamisiin osallistumisesta ei makseta korvausta. TIETOPYYNTÖÖN VASTAAMINEN Pyydämme markkinavuoropuheluun halukkaita ilmoittautumaan vastaamalla tähän tietopyyntöön. Mahdollinen tarjoaja voi osallistua tietopyyntöön ilmoittautumalla sähköpostitse viimeistään 19.11.2025 klo 15:30 mennessä. Yhteystiedot lähetetään sähköpostitse osoitteeseen: tarjoukset@fimlab.fi…
Official publications
- TED · 00754576-2025 · 13 November 2025
- OJS · 219/2025 · 13 November 2025