TIETOPYYNTÖ: Adobe-lisenssien hankintakanava
Buyer: Istekki Oy
- Published
- 25 April 2025
- Estimated value
- €1,060,000
- Place of performance
- FI1D2
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00268079-2025
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48200000Paquetes de software de conexión en red, Internet e intranet
Description
Tämä on tietopyyntö, joka ei ole hankintailmoitus tai tarjouspyyntö. Tietopyynnön tarkoituksena on kerätä hankinnan kohdetta koskevaa tietoa tulevaa kilpailutusta varten. Tietopyyntöön vastaaminen ei ole edellytys mahdolliseen myöhempään kilpailutukseen osallistumiselle. Tulevan kilpailutuksen onnistumisen varmistamiseksi olisi kuitenkin tärkeää, että potentiaaliset tarjoajat antaisivat hankintayksikölle mahdollisimman laajasti pyydettyjä tietoja. Istekki Oy:llä on valmistelussa Adobe-lisenssien hankintakanava. Kilpailutuksen tarkoituksena on löytää puitesopimustoimittaja Istekin ja omistaja-asiakkaiden hankittaville Adobe-lisensseille. Istekki Oy pyytää hankinnasta kiinnostuneita markkinatoimijoita ilmoittamaan kiinnostuksestaan tulevasta hankinnasta. Tietopyyntöön liittyvät kysymykset toimitetaan hankinnan valmistelun edetessä kirjallisena ilmoittautuneille markkinatoimijoille. Kiinnostuneilla toimijoilla on myös mahdollisuus esittää kysymyksiä hankintayksikölle. Mahdollisesti tulevan hankinnan laajuus sekä hankinnan osapuolet täsmentyvät tietopyynnön ja tarjouspyynnön valmistelun edetessä. Tietopyyntöön tulee vastata viimeistään 8.5.2025 klo 12.00 mennessä. Vastaaminen tapahtuu …
Official publications
- TED · 00268079-2025 · 25 April 2025
- OJS · 81/2025 · 25 April 2025