ΤΕΥΧΟΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ΑΡ. 2/ΤΑΑ/2024
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ - ΕΦΟΡΕΙΑ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
- Published
- 23 September 2024
- Submission deadline
- 24 October 2024, 11:00
- Estimated value
- €309,610
- Place of performance
- EL526
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00570290-2024
- Reference
- bd8186bd-4080-4e4e-8113-f5f70f0f6930
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44112100Refugios
Description
Προμήθεια υλικών και υπηρεσίες εφαρμογής τους για την εγκατάσταση μεταλλικού στεγάστρου προστασίας της αρχαίας ξύλινης γέφυρας στην Αμφίπολη
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00570290-2024 · 23 September 2024
- OJS · 185/2024 · 23 September 2024
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ - ΕΦΟΡΕΙΑ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΣΕΡΡΩΝ