ΤΕΥΧΟΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ΑΡ. 1/ΤΑΑ/2025
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ - ΕΦΟΡΕΙΑ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
- Published
- 5 February 2025
- Submission deadline
- 12 March 2025, 11:00
- Estimated value
- €309,610
- Place of performance
- EL526
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00077827-2025
- Reference
- c27b38b9-97a2-42b7-a5b1-ac036fa8aca0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44112100Refugios
Description
Προμήθεια υλικών και υπηρεσίες εφαρμογής τους για την εγκατάσταση μεταλλικού στεγάστρου προστασίας της αρχαίας ξύλινης γέφυρας στην Αμφίπολη
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00077827-2025 · 5 February 2025
- OJS · 25/2025 · 5 February 2025
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ - ΕΦΟΡΕΙΑ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΣΕΡΡΩΝ