Teški stroj (robotski sustav) za humanitarno razminiranje
- Published
- 8 May 2025
- Submission deadline
- 21 May 2025, 09:00
- Estimated value
- €2,496,000
- Place of performance
- HR065
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00298087-2025
- Reference
- 43de7568-ec9b-45f0-80d5-5494490697eb
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42990000Máquinas diversas para usos especiales
Description
Predmet poziva za nadmetanje u otvorenom postupku javne nabave velike vrijednosti je nabava teškog stroja (robotski sustav) za humanitarno razminiranje, u skladu s tehničkom specifikacijom te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj dokumentaciji.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — ≥ 500 KS ….. 1 bod ≥ 550 KS ….. 3 boda ≥ 600 KS …. 5 bodova
- Quality — ≤ 150 l/h ….. 1 bod ≤ 120 l/h ….. 3 boda ≤ 100 l/h ….. 5 bodova
- Quality — ≥ 6 sati ….. 1 bod ≥ 7 sati ….. 3 boda ≥ 8 sati …. 5 bodova
- Quality — ≥ 35° ….. 1 bod ≥ 37° ….. 3 boda ≥ 39° …. 5 bodova
- Quality — ≥ 20° ….. 1 bod ≥ 25° ….. 3 boda ≥ 30° …. 5 bodova
- Quality — ≥ 6,5 kg ….. 1 bod ≥ 7 kg ….. 3 boda ≥ 7,5 kg …. 5 bodova
- Quality — ≥ 2500 m2/h ….. 1 bod ≥ 3000 m2/h ….. 3 boda ≥ 3500 m2/h …. 5 bodova
- Quality — ≥ 5 km/h ….. 1 bod ≥ 7 km/h ….. 3 boda ≥ 9 km/h …. 5 bodova
- Quality — ≥ 1 km/h ….. 1 bod ≥ 1,5 km/h ….. 3 boda ≥ 2 km/h …. 5 bodova
- Quality — ≥ 200 mm ….. 1 bod ≥ 250 mm ….. 3 boda ≥ 300 mm …. 5 bodova
- Quality — ● samo mlatilica ….. 1 bod ● mlatilica i freza ….. 3 boda ● istovremeno oba alata na istom stroju …. 5 bodova
Official publications
- TED · 00298087-2025 · 8 May 2025
- OJS · 89/2025 · 8 May 2025