TEHNOLOŠKO ODRŽAVANJE ORACLE LICENCI
- Published
- 6 June 2025
- Estimated value
- €25,000,000
- Place of performance
- HR050
- Procedure
- Restricted procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00367673-2025
- Reference
- 14579196-7705-4cc9-b773-057706fbc8c1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72267000Servicios de mantenimiento y reparación de software
Description
Predmet nabave je tehnološko održavanje prethodno nabavljenih Oracle licenci (temeljem CSI broja), sukladno potrebama korisnika. Sukladno članku 161. stavku 1. ZJN 2016 korisnik će sve sposobne natjecatelje, koji imaju pristup dinamičkom sustavu nabave, pozvati da dostave ponudu za svaku zasebnu nabavu u okviru sustava u skladu s člankom 144. ZJN 2016.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Maksimalni rok isporuke je 7 radnih dana, a bodovi za kraći rok isporuke se dodjeljuju prema značajkama iz tablice.
Official publications
- TED · 00367673-2025 · 6 June 2025
- OJS · 108/2025 · 6 June 2025
Other tenders from Središnji državni ured za središnju javnu nabavu
- ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI I OPREMA
- ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI I OPREMA
- Potrošni materijal
- RAČUNALA I RAČUNALNA OPREMA
- UREDSKI MATERIJAL
- TONERI I TINTE
- PNEUMATICI ZA MOTORNA VOZILA S USLUGAMA ZAMJENE, ČUVANJA I ZBRINJAVANJA
- POTROŠNI MATERIJAL
- UREDSKI MATERIJAL - TONERI I TINTE
- OPSKRBA ELEKTRIČNOM ENERGIJOM