"Техническа помощ за проект MarTaSS“
Buyer: ИЗПЪЛНИТЕЛНА АГЕНЦИЯ "МОРСКА АДМИНИСТРАЦИЯ"
- Published
- 10 May 2024
- Submission deadline
- 20 May 2024, 23:59
- Estimated value
- 208,000 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00277359-2024
- Reference
- 01bc9806-8ab9-4496-9313-0562071eb9de
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79421200Servicios de concepción de proyectos que no sean los de construcción
Description
Предметът на настоящата поръчка обхваща консултантски услуги по анализ и подготовка на проектно предложение с предмет: "Разработка и внедряване на ИАИС „MarTaSS“, както и подготовка на документация по ЗОП и съдействие на Възложителя при избора на оферта за изпълнението на проекта. Последният ще кандидатства за финансиране по Приоритет 3 - „Подобряване на интермодалността, иновации, модернизирани системи за управление на трафика, подобряване на сигурността и безопасността на транспорта“ по Програма „Транспортна свързаност“ 2021-2027 г. В предмета на поръчката са включени следните етапи и дейности, а именно: ЕТАП 1 – Извършване на предпроектно проучване за проект "Разработка и внедряване на ИАИС „MarTaSS“, включващ: Дейност 1 – Анализ и оценка на съществуващото положение – събиране, анализ и оценка на данни с правен, административен, технически, екологичен и икономически характер. Извършване на проучвания за осъществимост, включително и анализ на вариантите, както и резултатите; Дейност 2- Изготвяне на концепция за разработване и внедряване на Информационна система за безопасност и устойчивост на морския транспорт; Дейност 3 - Подготовка на Техническа спецификация, съобразена с изи…
Award criteria
- Quality — „Икономически най-изгодна оферта”, определена въз основа на критерия за възлагане „оптимално съотношение качество/цена”, по чл. 70, ал. 2, т. 3 ЗОП . • К1 –Ключов експерт „Ръководител екип и морски…
- Price — Максималната стойност на комплексната оценка КО е 100 точки. На първо място се класира участникът с най-голяма оценка КО. Останалите оферти заемат места в класирането по низходящ ред на стойностите…
Official publications
- TED · 00277359-2024 · 10 May 2024
- OJS · 91/2024 · 10 May 2024
Other tenders from ИЗПЪЛНИТЕЛНА АГЕНЦИЯ "МОРСКА АДМИНИСТРАЦИЯ"
- „Доставка на нетни количества активна електрическа енергия и избор на координатор на стандартна балансираща група за обекти на Изпълнителна…
- Демонтаж, доставка и монтаж на два комплекта надуваеми бордове за моторен катер тип PARKER 900 собственост на Изпълнителна агенция „Морска…
- Демонтаж, доставка и монтаж на два комплекта надуваеми бордове за моторен катер тип PARKER 900 собственост на Изпълнителна агенция „Морска…
- Разработване и внедряване на интегрирана автоматизирана информационна система за безопасност и устойчивост на морския транспорт MarTaSS
- Обществена поръчка с предмет: „Проектиране, изграждане и доставка на понтон и фотоволтаична инсталация“, финансирана по по проект…
- „Проектиране, изграждане и доставка на понтон и фотоволтаична инсталация“, от проект „Румънско-българско сътрудничество за зелена система…
- "Техническа помощ за проект за плавателно средство за ТиС“
- „Предоставя на технологични услуги по администриране, подобряване сигурността, работоспособността и производителността на с-мата за…
- „Доставка на нетни количества активна електрическа енергия и избор на координатор на стандартна балансираща група за обекти на Изпълнителна…
- "Техническа помощ за проект за плавателно средство за ТиС“