«Σύστημα Προγραμματισμού Εφοδιαστικής Αλυσίδας και Βελτιστοποίησης αποθεμάτων αίματος»
Buyer: ΕΘΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑΣ
- Published
- 18 July 2025
- Submission deadline
- 1 September 2025, 15:00
- Estimated value
- €2,400,000
- Place of performance
- ΑΧΑΡΝΕΣ, EL305
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00469998-2025
- Reference
- 8fbdb29d-67a0-4ff7-9234-c6090cb9b148
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72000000Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Description
Η παρούσα σύμβαση αφορά σε μια ενιαία λειτουργική ολοκληρωμένη πλατφόρμα λογισμικού που παρέχεται ως υπηρεσία (SaaS). Πρόκειται για μια τεχνολογική λύση one stop shop, μίας λύσης ολοκληρωμένου συστήματος ΤΠΕ (integrated IT Solution) που δεν μπορεί να διαιρεθεί σε τμήματα με διαφορετικούς αναδόχους διότι δημιουργείται σοβαρός κίνδυνος συνολικής αστοχίας, μεγάλου διοικητικού / διαχειριστικού βάρους και αδυναμίας διαχείρισης – παρακολούθησης παραλαβής έργου. Αναλυτική περιγραφή του φυσικού και οικονομικού αντικειμένου της σύμβασης δίδεται στο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ I της αναλυτικής διακήρυξης.
Award criteria
- Price — ΟΠΩΣ ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Official publications
- TED · 00469998-2025 · 18 July 2025
- OJS · 136/2025 · 18 July 2025