Προμήθεια Επιστημονικών Οργάνων
Buyer: ΕΘΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑΣ
- Published
- 24 December 2025
- Submission deadline
- 4 February 2026, 15:00
- Estimated value
- €240,000
- Place of performance
- ΑΧΑΡΝΕΣ, EL305
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00862079-2025
- Reference
- 3f3cdcaf-4d90-4748-aec4-1073e306a6b9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141620Carteras sanitarias
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια Επιστημονικών Οργάνων, όπως αναφέρονται στις τεχνικές προδιαγραφές του Παραρτήματος Ι της παρούσας διακήρυξης
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 : «ΕΠΙΔΑΠΕΔΙΑ ΦΥΓΟΚΕΝΤΡΟΣ ΑΣΚΩΝ ΑΙΜΑΤΟΣ» | 33140000 Material médico fungible | €114,000 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 : «ΘΑΛΑΜΟΣ ΜΕ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟ ΑΝΑΚΙΝΗΤΗΡΑ ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΩΝ 128 ΘΕΣΕΩΝ» | 33140000 Material médico fungible | €105,000 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 : «ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΣΥΓΚΟΛΛΗΣΗΣ ΣΩΛΗΝΙΣΚΩΝ ΑΣΚΩΝ» | 33140000 Material médico fungible | €21,000 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00862079-2025 · 24 December 2025
- OJS · 248/2025 · 24 December 2025