ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΝΗΨΗΣ
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΠΑ.Γ.Ν.Η.)
- Published
- 15 April 2024
- Submission deadline
- 13 June 2024, 15:00
- Estimated value
- €788,471
- Place of performance
- ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ, EL431
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00220095-2024
- Reference
- 290b0c79-5110-4976-b435-f93100e0018f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33172000Aparatos para anestesia y reanimación
Description
ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΝΗΨΗΣ
Official publications
- TED · 00220095-2024 · 15 April 2024
- OJS · 74/2024 · 15 April 2024
Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΠΑ.Γ.Ν.Η.)
- ΣΥΡΙΓΓΕΣ
- ΡΑΜΜΑΤΑ 47/24
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 23/23 ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΩΝ ΝΕΥΡΟΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ (CPV 33124210-0) ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ…
- ΡΑΜΜΑΤΑ 47/24
- ΣΥΡΙΓΓΕΣ
- ΟΠΩΡΟΚΗΠΕΥΤΙΚΑ 45/24
- ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΔΙΕΘΝΗΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ "ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΕΣ"
- «ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΦΥΛΑΞΗΣ» με αρ. διακ. 34/24
- ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑΚΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ
- «ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΤΗΡΙΟΥ 24/24»