ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΧΑΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
- Published
- 22 July 2025
- Submission deadline
- 28 August 2025, 14:00
- Estimated value
- €322,581
- Place of performance
- ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00478085-2025
- Reference
- dbfaa545-e273-401c-9332-faa9ca6b9cff
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50870000Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de terrenos de juegos
- 37535200Equipamiento para terrenos de juego
Description
ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΟΡΙΖΟΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΟΜΑΔΑ Α : ΕΡΓΑΣΙΕΣ | 50870000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de terrenos de juegos | €166,000 |
| 2 | ΟΜΑΔΑ Β : ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ, ΝΕΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΔΑΠΕΔΑ | 37535200 Equipamiento para terrenos de juego | €156,581 |
Award criteria
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
Official publications
- TED · 00478085-2025 · 22 July 2025
- OJS · 138/2025 · 22 July 2025