Σύναψη συμβάσεων για την προμήθεια «απαραίτητου υλικοτεχνικού εξοπλισμού (τηλεοράσεις, πλυντήρια, ηλεκτρονικούς υπολογιστές, εκτυπωτές, κλιματιστικά και στεγνωτήρια)», στο πλαίσιο της δράσης «Δομές και Λειτουργικότητα των Προ-αναχωρησιακών Κέντρων Κράτησης – Λειτουργία ΠΡΟ.ΚΕ.ΚΑ», του Ταμείου Ασύλου, Μετανάστευσης & Ένταξης, της Προγραμματικής Περιόδου 2021-2027.
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ/ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ/ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ / Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
- Published
- 16 July 2025
- Submission deadline
- 2 September 2025, 14:00
- Estimated value
- €450,451
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00464494-2025
- Reference
- a6569312-773f-4ac2-a2f1-c44225e9dd73
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33180000Asistencia funcional
Description
Προμήθεια «απαραίτητου υλικοτεχνικού εξοπλισμού (τηλεοράσεις, πλυντήρια, ηλεκτρονικούς υπολογιστές, εκτυπωτές, κλιματιστικά και στεγνωτήρια)», στο πλαίσιο της δράσης «Δομές και Λειτουργικότητα των Προ-αναχωρησιακών Κέντρων Κράτησης – Λειτουργία ΠΡΟ.ΚΕ.ΚΑ», του Ταμείου Ασύλου, Μετανάστευσης & Ένταξης, της Προγραμματικής Περιόδου 2021-2027.
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΗΛΕΟΡΑΣΕΙΣ | 32324000 Receptores de televisión | €80,645 |
| 2 | ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ | 42716120 Lavadoras | €72,000 |
| 3 | Ηλεκτρονικοί Υπολογιστές | 30213000 Ordenadores personales | €80,645 |
| 4 | ΕΚΤΥΠΩΤΕΣ | 42991200 Maquinaria de imprenta | €64,516 |
| 5 | ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΑ | 42512200 Acondicionadores de aire para empotrar | €80,645 |
| 6 | ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΑ | 42716200 Secadoras | €72,000 |
Award criteria
- Price — Χαμηλότερη τιμή
Official publications
- TED · 00464494-2025 · 16 July 2025
- OJS · 134/2025 · 16 July 2025
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ/ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ/ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ / Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
- Προμήθεια εξοπλισμού πληροφορικής για την υλοποίηση της Πράξης με τίτλο «ειδική δράση “επέκταση (roll-out) της ασφαλούς εφαρμογής SIENA για…
- Διακήρυξη 13/2026
- Προμήθεια «Πληροφοριακού Συστήματος με την ονομασία National System for Link Resolution – Form Handler»
- Διακήρυξη 8/2026
- Σύναψη συμβάσεων για την προμήθεια «απαραίτητου υλικοτεχνικού εξοπλισμού (τηλεοράσεις, πλυντήρια, ηλεκτρονικούς υπολογιστές, εκτυπωτές,…
- Προμήθεια ατομικών εφοδίων και λοιπών ειδών για την κάλυψη των αναγκών -160- Συνοριακών Φυλάκων Ορισμένου Χρόνου στις Διευθύνσεις…
- Διακήρυξη 8/2026
- Διακήρυξη 12/2025
- «Αναβάθμιση εθνικής υποδομής Schengen»
- Σύναψη συμβάσεων για την προμήθεια «απαραίτητου υλικοτεχνικού εξοπλισμού (τηλεοράσεις, πλυντήρια, ηλεκτρονικούς υπολογιστές, εκτυπωτές,…