Σύμφωνα με τους όρους της Διακήρυξης
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
- Published
- 30 January 2025
- Submission deadline
- 6 March 2025, 17:00
- Estimated value
- €469,434
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00065405-2025
- Reference
- 274988aa-0bd7-4d55-9097-dc2b822006ed
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696500Reactivos de laboratorio
Description
Σύμφωνα με τους όρους της Διακήρυξης
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Αντιδραστήρια βιοχημικών εξετάσεων | 33696500 Reactivos de laboratorio | €207,547 |
| 2 | Αντιδραστήρια ανοσολογικών εξετάσεων | 33696500 Reactivos de laboratorio | €188,679 |
| 3 | Αντιδραστήρια εξετάσεων γενικής αίματος | 33696200 Reactivos para análisis de sangre | €49,057 |
| 4 | Αντιδραστήρια εξετάσεων πήξης αίματος | 33696200 Reactivos para análisis de sangre | €20,755 |
| 5 | Αντιδραστήρια βιοχημικών εξετάσεων ούρων | 33696500 Reactivos de laboratorio | €3,396 |
| 6 | Αντιδραστήρια | — | — |
Award criteria
- Price
- Price
- Price — Σύμφωνα με τη διακήρυξη
- Price — Σύμφωνα με τη Διακήρυξη
Official publications
- TED · 00065405-2025 · 30 January 2025
- OJS · 21/2025 · 30 January 2025