Σύμφωνα με τους όρους της Διακήρυξης
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
- Published
- 7 October 2025
- Submission deadline
- 6 November 2025, 17:00
- Estimated value
- €264,516
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00654049-2025
- Reference
- 274988aa-0bd7-4d55-9097-dc2b822006ed
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33111000Aparatos para radiología
- 33111400Fluoroscopios
- 33111660Densitómetro óseo
Description
Σύμφωνα με τους όρους της Διακήρυξης
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Προμήθεια ενός Ακτινολογικού Μηχανήματος | 33111000 Aparatos para radiología | €161,290 |
| 2 | Προμήθεια Ακτινοσκοπικού Συστήματος C-ARM | 33111400 Fluoroscopios | €48,387 |
| 3 | Προμήθεια Μηχανήματος Μέτρησης Οστικής Πυκνότητας | 33111660 Densitómetro óseo | €54,839 |
| 4 | Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού του Γ.Ν. – Κ.Υ. Κύμης | — | €264,516 |
Award criteria
- Price
- Price
Official publications
- TED · 00654049-2025 · 7 October 2025
- OJS · 192/2025 · 7 October 2025